Укр Рус

Запоріжжя посилює карантин: що буде заборонено з 3 квітня

женщина в маске
Фото: Depositphotos

У Запоріжжі з 3 квітня вводять додаткові карантинні обмеження через спалах коронавірусу, рішення ухвалила міська комісія ТЕБ та НС.

Відзавтра у місті забороняється працювати закладам харчування у вихідні дні, а також по буднях з 20.00 до 6 ранку.

Під забороною з 3 квітня і проведення будь-яких масових заходів, окрім спортивних змагань без глядачів, робота закладів культури, зокрема кінотеатрів, непродовольчих ринків та магазинів, а також спортзалів та готелів.

Зараз дивляться

Працювати дозволено поштовим відділенням, АЗС, ветклінікам та медзакладам, а також перукарням та салонам краси, але за попереднім записом.

Карантин в Україні

Наразі Запоріжжя і область перебувають у помаранчевій зоні адаптивного карантину.

У червоній зоні опинились Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області, а у жовтій залишилась лише Херсонська область.

Решта регіонів, як і Запоріжжя перебувають у помаранчевій зоні.

Адаптивний карантин, Запоріжжя, Запорожье, Карантин, Коронавірус Covid-19
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка