У Херсонскій області поліція склала адмінпротокол на 16-річну ученицю коледжу, яка чинила булінг щодо вчителів та підбурювала до цього однокласників.

У колективному зверненні адміністрації вчителі скаржаться, що дівчинка принижувала їх гідність у присутності інших учнів, ігнорувала їх прохання, провокувала конфлікти та зухвало реагувала на зауваження дорослих.

Дивіться також
Били уп’ятьох та знімали відео: у Чернігові присудили умовне покарання за булінг
Суд

За словами вчителів, адміністрація навчального закладу намагалася поспілкуватись з дівчинкою, але зусилля були марними.

Зараз дивляться

Одноклассники також розповіли поліцейському, що їм комфортніше навчатись, коли цієї учениці немає в школі.

Правоохоронець поспілкувався з дівчинкою та її тіткою та склав адміністративний протокол щодо поведінки учениці та зазначив, що правоохоронці проводитимуть з нею виховну роботу.

Спроба самогубства через булінг

У  Херсонської області 14-річну дівчинку систематично принижували троє старшокласників. 

Внаслідок постійних цькувань, школярка наковталася пігулок і потрапила в лікарню.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.