Чув звуки катування у сусідніх камерах: мер Мелітополя Іван Федоров про російський полон

Про своє перебування у полоні путінських окупантів розповів звільнений мер Мелітополя Іван Федоров.
Під час українського телемарафону ввечері 18 березня він заявив, що протягом усіх шести днів полону не покидав території міста Мелітополь.
– Усі шість днів я перебував у мелітопольському СІЗО, – підтвердив мер.
Напередодні у ЗМІ поширилася інформація про те, що Івана Федорова нібито вивезли до окупованого Луганська, де звинуватили у “тероризмі”.
Після затримання окупанти змушували Івана Федорова підписувати документи про офіційне призначення зрадниці Галини Данильченко, однак цього теж не сталося.
Чинний мер Мелітополя також спростував чутки про тортури під час перебування у російському полоні, однак заявив, що у сусідніх камерах було чутно звуки катування інших затриманих мелітопольців.
– Я перебував у камері розміром 15 м кв., і навколо мене було десять озброєних солдатів РФ. Їхні побажання були, аби я та моя команда вийшли на площу Мелітополя і сказали, мовляв, шановна громадо, так сталося, ми йдемо до Російської Федерації. Але це неможливо, – підкреслив Іван Федоров.
Він також додав, що після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським 17 березня повернувся до виконання обов’язків міського голови Мелітополя. У місті, за словами мера, справжня гуманітарна катастрофа.