Укр Рус
, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Покращать можливості наших Повітряних сил: Ігнат про передання польських МіГ-29

МіГ-29
Фото: Depositphotos

Речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що польські МіГ-29 підсилять спроможність українських авіаційних бригад.

Про це він сказав в ефірі телемарафону Єдині новини.

Він пояснив, що за допомогою цієї техніки Україна зможе відновити власний парк винищувачів, додати до них певну кількість сучасного озброєння, що покращить можливості наших Повітряних сил.

Зараз дивляться

— Але для перемоги, для досягнення переваги в повітрі нам потрібні винищувачі, про які зараз усі говорять, — літаки F-16. Тому ми чекаємо саме таку сучасну зброю, яка зможе переломити хід війни, – сказав Ігнат.

На його думку, заява керівництва РФ про відновлення виробництва застарілих ракет Х-50, які були розроблені ще в період СРСР, пов’язана з тим, що у росіян більше ресурсів для виготовлення саме цього виду боєприпасів.

Водночас, він додав, що наразі це лише пуста заява росіян, бо запустити таке виробництво в умовах санкцій не так просто.

Напередодні стало відомо, що Берлін дозволив Варшаві постачати винищувачі МіГ-29 із запасів колишньої Німецької Демократичної Республіки (НДР) в Україну.

Йдеться про 23 літаки МіГ-29, які 2002 року Німеччина продала Польщі. Раніше Бундесвер прийняв ці літаки від Національної народної армії НДР.

Читайте також
Чи готує РФ ракетний удар на Великдень: пояснення Повітряних сил ЗСУ
Ракетна атака

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка