Укр Рус
Live
, редакторка стрічки

Вибухи у Києві, Одесі, Харкові, Миколаєві, Дніпрі та Кременчуці: 486-й день війни

Війна в Україні – день 486 – новини України під час війни онлайн

Найважливіші події 486-ї діб повномасштабної війни Росії проти України читайте в текстовій онлайн-трансляції за 24 червня.

24 Червня 2023, 6:32

У Києві двоє загиблих

У 24–типоверхову будинку в Соломʼянському районі Києва виявлено двох загиблих. Постраждалих – восьмеро.

Двох людей госпіталізовано. Пошкоджено близько 40 автомобілів. повідомляє КМВА.

Читати Більше
24 Червня 2023, 23:03

Повітряні сили попередили про загрозу застосування балістики на Сході

Також у Повітряних силах ЗСУ повідомили про ракетну небезпеку в Харківській області.

24 Червня 2023, 21:47

Зафіксовано виліт Ту-22м3 з аеродрому Шайковка – Повітряні сили

24 Червня 2023, 20:35

На Сході ЗСУ розпочали наступ на декількох напрямках, є просування вперед

На Сході українські військові розпочали наступ на декількох напрямках одночасно, є просування вперед.

Про це у Telegram повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

– Східне угруповання військ сьогодні розпочало наступ на декількох напрямках одночасно. У напрямку Оріхово-Василівки, Бахмута, Богданівки, Ягідне, Кліщіївка, Курдюмівка. На всіх напрямках є просування вперед, – йдеться у повідомленні.

24 Червня 2023, 19:21

Росіяни масово обкрадають цивільне населення на окупованих територіях

Так, в дачному кооперативі між населеними пунктами Лугівка та Фабричне, російські військовослужбовці масово викрадають майно та особисті речі з будинків місцевих жителів.

Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

– Авіація сил оборони за добу завдала 18 ударів по районах зосередження особового складу противника та знищила 1 ЗРК ворога. Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили 1 ЗРК Стріла, 3 райони зосередження особового складу та військової техніки, 12 гармат на вогневих позиціях та 2 станції РЕБ противника, – йдеться у зведенні.

24 Червня 2023, 19:13

Чеченські підрозділи почали відступати з позицій у Мар’їнці

Уночі 24 червня чеченські підрозділи почали відступати з позицій у Мар’їнці Донецької області.

Про це в ефірі телемарафону Єдині новини повідомив полковник, пресофіцер Ярослав Чепурний.

– Сьогодні вночі чеченські підрозділи, які воюють проти нас в Мар’їнці, знялися несподівано і почали виходити з Мар’їнки. Наша аеророзвідка помітила це і ми нанесли противнику вогневе ураження. Один БТР навіть підбили, – сказав він.

24 Червня 2023, 18:30

Залужний провів телефонну розмову з генералом США Марком Міллі

– Детально обговорили ситуацію на всіх ділянках фронту. Розповів про наступальні та оборонні дії наших підрозділів. Повідомив, що операція триває згідно з планом.  Також розповів про потреби ЗСУ у певних видах озброєння та засобах розмінування. Домовилися залишатися на зв’язку та активно взаємодіяти, – повідомив Залужний.

24 Червня 2023, 17:05

На Донеччині ЗСУ звільнили території, що були окуповані з 2014 року

У Збройних силах України підтвердили звільнення територій на Донеччині, які перебували під російською окупацією від початку війни – з 2014 року.

Про просування українських військових повідомив бригадний генерал, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія Олександр Тарнавський.

– На Таврійському напрямку Сили оборони звільнили території під Красногорівкою на Донеччині, які були окуповані з 2014 року, – наголосив він.

24 Червня 2023, 15:40

Резніков прогнозує початок навчань українських пілотів на F-16 у липні

Міністр оборони України Олексій Резніков прогнозує, що українські пілоти зможуть почати навчання на бойових винищувачах F-16 вже у липні.

— Маємо надію, що вони (навчання, – Ред.) розпочнуться у липні, але за умови, що буде затверджена програма навчань, – сказав він.

За словами очільника Міноборони, нині ця програма готується. Сам міністр налаштований оптимістично щодо навчань українських пілотів на F-16.

24 Червня 2023, 11:40

Уночі 24 червня противник завдав ракетного удару по території України крилатими ракетами повітряного базування із бомбардувальників Ту-95МС, Ту-22М3, морського базування Калібр та ударними дронами Shahed-136/131.

За результатами бойової роботи силами та засобами протиповітряної оборони збито усі 40 крилатих ракет Х-101/Х-555, одну крилату ракету Калібр ТА два ударні дрони Shahed-136/131.

24 Червня 2023, 11:33

У Феодосії в Криму пролунало три вибухи.

24 Червня 2023, 10:35

Вранці Росія атакувала Одещину

Два Калібри летіли з акваторії Чорного моря. За результатами повітряного бою одну ракету знищено, інша, обстріляна, впала на відкриту територію.

Вибуховою хвилею пошкоджено складську будівлю. На щастя, обійшлося без людських жертв.

24 Червня 2023, 9:55

Вранці російські терористи накрили вогнем з важкої артилерії Нікополь. Загинув 70-річний чоловік.

24 Червня 2023, 9:45

Вночі російський ворог атакував Дніпропетровщину ракетами та безпілотниками. Є влучання у Дніпрі – у приватний сектор.

На зараз відомо про вісьмох постраждалих, серед них двоє – діти. Хлопці 9 та 16 років. Четверо людей госпіталізовані. Сталася пожежа, яку рятувальники вже загасили, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

24 Червня 2023, 9:41

За інформацією Генштабу, на Запорізькому напрямку минулої доби противник вів оборону та зосереджував основні зусилля на недопущенні просування наших військ.

Внаслідок ворожих атак знову постраждали будинки та інші мирні об’єкти у Запорізькому, Василівському та Пологівському районах. Правоохоронці задокументували 33 повідомлення про руйнування цивільної інфраструктури.

24 Червня 2023, 9:40

Вночі та вранці росіяни здійснили шість обстрілів прикордоння Сумської області. Зафіксовано 24 вибухи. Обстрілів зазнали Зноб-Новгородська, Юнаківська, Білопільська, Великописарівська громади.

24 Червня 2023, 9:38

Вчора було 44 рази ворог обстріляв Херсонську міську територіальну громаду, окупанти використали 228 снарядів. Ураження зафіксовані у Херсоні, Антонівці, Зеленівці, Інженерному, Молодіжному.

Також вночі атакували Антонівку. Внаслідок ворожих обстрілів три людини загинуло, а шість людей зазнали поранення.

24 Червня 2023, 9:36

Втрати РФ у війні на 24.06.2023:

  • особового складу ‒ близько 223 910 (+580) осіб ліквідовано,
  • танків ‒ 4024 (+7) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 7804 (+6) од,
  • артилерійських систем – 4015 (+30) од,
  • РСЗВ – 619 (+2) од,
  • засобів ППО ‒ 383 (+4) од,
  • літаків – 314 од,
  • гелікоптерів – 308 (+1) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 3460 (+13) од,
  • крилатих ракет ‒ 1228 (+14) од,
  • кораблів /катерів ‒ 18 од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 6731 (+23) од,
  • спеціальна техніка ‒ 548 (+3).
24 Червня 2023, 7:05

Україну атаковано крилатими ракетами та дронами Shahed – Генштаб

Протягом минулої доби ворог завдав ракетно-авіаційного удару по території України, застосувавши 14 крилатих ракети Х-101/Х-555, 3 дрони Shahed, та 4 зенітні керовані ракети із С-300 по Запоріжжю, повідомляє Генштаб ЗСУ.

14 ракет та 2 дрони було знищено. Також було знищено російський ударний вертоліт Ка-52 та 7 розвідувальних БпЛА.

Крім того, ворог завдав 51 авіаційного удару та здійснив 59 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. На жаль, постраждали мирні люди.

24 Червня 2023, 6:50

Відбій тривоги у більшості областей

Війна в Україні – день 486 – новини України під час війни онлайн Фото 1

24 Червня 2023, 6:14

Повстання Пригожина “навряд чи вдасться” – ISW

Очевидне збройне повстання Пригожина проти керівництва російського міністерства оборони “навряд чи вдасться”, і він, можливо, “дико прорахувався”, заявив Інститут вивчення війни.

Лідер Вагнера, можливо, думав, що він матиме підтримку  Путіна,  але це було надзвичайно малоймовірно.  Ймовірний намір Пригожина полягає в тому, щоб заручитися підтримкою вищих російських офіцерів, оскільки не має засобів, необхідних для усунення керівництва російського міністерства оборони.

Однак Пригожин, “ймовірно, неправильно розрахував рівень підтримки Вагнера, оскільки один із найвідоміших передбачуваних союзників Вагнера Суровікін закликав персонал Вагнера не виконувати накази Пригожина”.

Відмова Суровікіна завдає великого удару по здатності Вагнера згуртувати елементи МО та високопоставленіих офіцерів, пов’язаних з Вагнером.

24 Червня 2023, 6:00

Тривоги розповзлися майже по всій країні

Війна в Україні – день 486 – новини України під час війни онлайн Фото 1

24 Червня 2023, 5:15

У Києві 7 постраждалих

– У Соломʼянському районі, внаслідок падіння уламків на 24–типоверхову будівлю, виникли руйнування та займання на 16, 17 та 18 поверхах. Загиблих немає, постраждалих – 7 осіб. Двох госпіталізовано, решта медична допомога надавалася на місці. Пошкоджено біля 40 автомобілів , які припарковані на стоянці, –  зазначив начальник КМВА.

24 Червня 2023, 4:33

Над Києвом знищили понад 20 ракет

Навколо Києва збили понад 20 ракет Х-101/555, випущених російськими Ту-95МС з району Каспію.

– Внаслідок падіння уламків в Соломʼянському районі столиці сталося руйнування та займання на кількох поверхах 24-поверхового будинку. Щодо потерпілих – зараз відомо про двох осіб. Одного госпіталізували, іншому надали медичну допомогу на місці, – повідомив  начальник КМВА Сергій Попко.

24 Червня 2023, 4:23

У Харкові постраждалих нема

24 Червня 2023, 4:13

КМВА оприлюднила відео наслідків падіння уламків у Солом’янському районі

24 Червня 2023, 4:10

Відбій ракетної небезпеки по областях

В Дніпропетровській та Запорізькій областях – загроза застосування ворогом ударних БпЛА залишається, повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

24 Червня 2023, 4:04

У Києві двоє постраждалих, горить багатоповерхівка

24 Червня 2023, 3:52

У Києві, Кременчуці, Харкові, Дніпрі та Миколаєві пролунали вибухи

Офіційні підтвердження є з Харкова, Києва та Дніпра.

У Києві уламки ракети впали на  житлові будинки та автостоянку в Солом’янському районі.

24 Червня 2023, 2:54

Російські сили спецпризначення вилетіли до Ростов-на-Дону, де запроваджено план Фортеця.

24 Червня 2023, 2:47

У Дніпрі та області пролунали вибухи

Повідомляють про вибух  Дніпрі та області.

Попередньо працює ППО.

24 Червня 2023, 2:28

На росТБ показали екстрений випуск новин про “заколот” Пригожина

Перший канал випустив екстрений випуск новин, присвячений “заколоту” засновника ПВК Вагнера Євгена Пригожина.

24 Червня 2023, 2:22

Центр під ракетною загрозою – Повітряні сили

Повітряні сили повідомили, що Центр під ракетною загрозою.

24 Червня 2023, 2:18

У Чернігівській області є загроза застосування ударних БпЛА

У Чернігівській області є загроза застосування ударних БпЛА.

Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

24 Червня 2023, 2:08

У Курську пролунали вибухи

ЗМІ повідомляють про вибухи у Курську.

24 Червня 2023, 1:46

Країною шириться повітряна тривога

24 Червня 2023, 1:45

На Сході та Півдні країни ракетна небезпека – Повітряні Сили

На Сході та Півдні країни наразі ракетна небезпека.

У Повітряних Силах закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

24 Червня 2023, 1:42

На Сумщині загроза застосування ударних БпЛА

Сумська область – загроза застосування ударних БпЛА!

Про це пишуть Повітряні Сили ЗСУ.

24 Червня 2023, 1:36

Офіційні особи в США уважно стежать за ситуацією в Росії після заяв Пригожина

Офіційні особи в США уважно стежать за ситуацією в Росії після заяв Пригожина.

Про це повідомляє CNN.

24 Червня 2023, 1:15

У Підмосков’ї горить військова база

24 Червня 2023, 1:08

Історичний процес завжди необоротний, спостерігаємо: реакція Міноборони України та ОП на події у РФ

Те, що зараз відбувається у Росії на тлі конфлікту засновника ПВК Вагнера Євгена Пригожина та міністра оборони Сергія Шойгу є “класичною російською поезією”.

Про це у Twitter написав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

– Класична російська поезія… Смутні часи настають. Лжеволодимир опинився на престолі. Опричники йдуть ставити запитання: чи є Цар і чи справжній він? Історичний процес завжди необоротний… – написав він.

У Міноборони України також відреагували ситуацію, зазначивши, що спостерігають за розвитком подій.

24 Червня 2023, 1:04

Зафіксовано пуски крилатих ракет – Повітряні сили

Зафіксовано пуски крилатих ракет повітряного базування Х-101/555 стратегічною авіацією з акваторії Каспійського моря. Розрахунковий час входження ракет у повітряний простір України 02.20.

Про це повідомили Повітряних силах України.

24 Червня 2023, 0:22

Кордон “ДНР” та Ростовської області перекрито

Кордон “ДНР” та Ростовської області перекрито.

Про це повідомляють місцеві пабліки

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Помилка в тексті
Помилка