, редактор стрічки, журналіст, оглядач

У Криму окупанти насильно змінюють етнонаціональний склад населення півострова – ЦНС

керченський міст
Фото: Getty Images

Російська влада у тимчасово окупованому Криму намагається очистити півострів від корінного населення. Про це повідомляє Центр інформаційного спротиву.

Повідомляється, що у Криму ворог проводить незаконну політику зміни етнонаціонального складу населення півострова насильницькими методами.

— Такі заходи здійснюються за рахунок депортації корінного населення Криму на територію РФ і заселення півострова цивільними з РФ, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє підпілля, в 2023 році тенденція збільшення частки російського населення в Криму значно зросла.

Зараз дивляться

Раніше член Комітету з прав людини та лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявляв, що кримським татарам може загрожувати повне знищення, якщо тимчасово окупований український півострів залишиться під контролем Російської Федерації.

Читайте також
Туристичного сезону в Криму нема і не буде, поки Україна не вижене окупантів – Ташева
Таміла Ташева

Джерело: ЦНС

Війна в Україні, Воєнні злочини, Крим, кримські татари, Російська агресія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка