Укр Рус Eng
, редакторка стрічки

РФ завершує підготовку штурмзагонів, тривають запеклі бої – Сирський про ситуацію на сході

Олександр Сирський

Оперативна обстановка на східних напрямках залишається складною. Росіяни не полишають своїх планів вийти на кордони Донецької та Луганської областей, готуються взяти реванш і перехопити оперативну ініціативу.

Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, повідомляє Military Media Center.

За словами Сирського, на Куп’янському напрямку ворог завершує підготовку штурмових загонів, щоденно обстрілює позиції українських захисників з артилерії та мінометів.

Зараз дивляться

На Лиманському напрямку продовжується заміна військ на частини 25 армії, які сформовані та перекинуті з території РФ.

На Бахмутському напрямку тривають запеклі бої, ворог намагається утримати займані позиції, але підрозділи Сил оборони крок за кроком вибивають загарбників.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ зазначив, що в таких непростих умовах необхідно приймати миттєві та правильні рішення, реагуючи на зміни в характері дій противника та загрози, які виникають з його боку.

Спільно з командирами у військових частинах ОТУ Лиман в Соледар були розглянуті всі можливі варіанти дій противника та прийняті найбільш ефективні управлінські рішення.

– Основне наше завдання – забезпечити надійну оборону, не допустити втрату займаних рубежів та позицій на Куп’янському і Лиманському напрямках, а також успішно просунутися вперед та вийти на визначені рубежі на Бахмутському напрямку. А головне – зробити це з мінімальними втратами серед наших захисників, – наголосив Сирський.

Українські військові напередодні знищили 610 російських окупантів.

Читайте також
Карта бойових дій на 06.09.2023 – ситуація на фронті
Бої на фронті

Джерело: Military Media Center

Фото: Сухопутні війська ЗС України

Війна в Україні, Донецька область, Луганська область, Олександр Сирський
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка