Укр Рус
, редакторка стрічки

У Росії немає сил для заглиблення на 50 км на територію України – керівник ЦПД

російські солдати
Фото: Depositphotos

Російська армія накопичує сили у Курській і Бєлгородській областях, а також веде бої у прикордонні Сумської й Харківської областей, проте про “обвал фронту” та здатність заглибитися на 50 км їхня пропаганда надто перебільшує.

Про це заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко.

ЦПД спростував черговий фейк російської пропаганди

– Сили оборони готувалися до цих дій ворога, а вся активність росіян супроводжується агресивною пропагандою щодо “обвалу фронту” і нібито їх “здатності заглибитися ледь не на 50 км”, що не відповідає дійсності і можливостям російських військ, – наголосив він.

Зараз дивляться

Коваленко запевнив, що наша оборона достатньо щільна, а можливості армії РФ роздуті пропагандою, щоб затерти реальність, як було рік тому з Вовчанськом, коли ворог писав про наступ на Харків.

Водночас визнав, що бої у прикордонні справді важкі.

– Там складно через значну кількість ворожих сил, але їх можливості далеко не такі, які озвучують воєнкори росіян. Найголовніше, що самі воєнкори про це знають теж, – підсумував керівник ЦПД.

22 травня російський диктатор Володимир Путін вкотре заговорив про створення так званої буферної зони вздовж кордону з Україною і заявив, що армія РФ нібито вже почала працювати над виконанням цього завдання.

Читайте також
Російські війська окупували чотири села на Сумщині – ОВА
російські окупанти

Війна в Україні, РНБО, Російська агресія, Російська пропаганда, Сумська область, Фейк, Харківська область
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка