Укр Рус
, редакторка стрічки

Жодного поширення ядерної зброї у сучасному світі: Зеленський про удар США по Ірану

Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Жодного поширення ядерної зброї в сучасному світі не повинно бути і це треба підкреслювати.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час свого відеозвернення.

– Важливо, що є американська рішучість щодо цього – рішучість президента Трампа. Так само треба підкреслювати, що дипломатія має запрацювати. Запрацювати всюди. На Близькому Сході, у регіоні Затоки, і у нас тут, у Європі, в Україні.

Якщо Путін відкидає всі мирні пропозиції, і в тому числі американські пропозиції, то не дивно, що відкидають їх поки що і в Тегерані. Але всі вони мають відчути, що таке сила міжнародної солідарності та неприпустимості будь-якого поширення терору, – сказав президент.

Крім того, він нагадав, звідки у Росії Шахеди. Зеленський наголосив, що іранські рішення на допомогу Росії принесли нашій країні та багатьом іншим країнам масштабні руйнування, масштабні людські втрати.

Зараз дивляться

– І це дійсно має припинитись. І це дійсно не має бути посилено ядерною зброєю, – додав він.

Читайте також
Ризики для України та світу: які наслідки матиме удар США по Ірану
удар сша по ірану

Зеленський про удар РФ по полігону на Херсонщині

Голова держави заявив, що очікує звіт щодо наслідків та обставин ракетного удару РФ по полігону ЗСУ на Херсонщині.

– Очікую на повний звіт щодо наслідків та всіх обставин російського ракетного удару по полігону на півдні України. Сьогодні був цей удар. Не перший такий удар, на жаль. На жаль, є втрати, є поранені. Потрібна повна відповідальність, – сказав Зеленський.

До того ж, як повідомив президент, він сьогодні мав тривалу розмову з міністром внутрішніх справ Ігорем Клименком про захист позицій на передовій та застосування дронів підрозділами Нацгвардії. Крім того, відбулась розмова з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським.

– Все має бути налаштовано системно так, щоб російські дрони – російські розвідники – знищувались, і знищувались максимально оперативно, – додав голова держави.

Зеленський про виробництва дронів-перехоплювачів

Тож, як зауважив голова держави, наступного тижня він обговорюватиме з партнерами додаткове фінансування виробництва дронів-перехоплювачів.

– Перехоплювачі, дрони для передової, також дрони на оптоволокні та всі типи дронів для ударів по російській території мають бути профінансовані так, щоб це дійсно відчувалось. Це буде – і вже є попередні домовленості з частиною наших партнерів – з частиною європейських країн, – сказав Зеленський.

Читайте також
Зеленський: Україна відкриє виробництво дронів і ракет у Європі в межах програми Build with Ukraine
Зеленський Володимир

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка