Україна очікує на підсилення низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення енергетики на URC-2026 у Гданську.

URC-2026 у Гданську: Україна очікує нові угоди

Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко повідомила у Telegram, що очолить українську делегацію та загалом її роботу на URC-2026 у Гданську.

До складу української команди на Конференції увійдуть представники українського бізнесу, керівники державних компаній, представники наших громад з усієї країни та звісно урядовці й парламентарі.

Зараз дивляться

– Багато заходів різного рівня, які мають посилити і Україну, і Польщу, і всіх наших партнерів та Європу, – додала вона.

За її словами, перед українською командою стоїть чітке завдання — досягти конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість нашої держави та розширять економічне співробітництво з партнерами.

– Очікуємо на підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення нашої енергетики. Україна налаштована на конструктивне й взаємовигідне партнерство в інтересах спільної європейської безпеки, економічного розвитку та довгострокового процвітання, – повідомила премʼєр-міністр.

Україна поважає своїх партнерів, і саме на принципі взаємної поваги будує співпрацю, наголосила Свириденко.

Варто зазначити, що URC-2026 – це конференція з питань відновлення України. Вона відбудеться у місті Ґданськ 25–26 червня за спільної організації Польщі та України.

Президент України Володимир Зеленський мав брати участь у URC-2026 у Гданську, але через напруженість стосунків з очільником Польщі Каролем Навроцьким його участь була під питанням.

Читайте також
Це погано закінчиться: Зеленський порівняв Навроцького з Орбаном
Навроцький і Україна: Зеленський пояснив дії президента Польщі

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.