Україна отримала $1 млрд від Японії та Британії: куди спрямують кошти

Уряди Японії та Великої Британії виділили Україні $1 млрд фінансової підтримки. Транш вже надійшов до держбюджету.
Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства фінансів України.
Україна отримала $1 млрд від Японії та Британії
Транш обсягом $1 млрд надійшов у межах програми за другою позикою на підтримку політики розвитку Основи зростання (DPL).
Фінансування складається з $567 млн під гарантії уряду Японії у межах цільового фонду з надання Україні необхідної кредитної підтримки (Advance Ukraine) та $483 млн під гарантії уряду Британії.
— Залучені кошти спрямують на збільшення потенціалу економічного розвитку та фінансування першочергових соціальних і гуманітарних видатків держбюджету України, – зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.
Очільник відомства також подякував Світовому банку, Японії та Великій Британії за суттєву підтримку держбюджету в цей складний період.
Метою DPL є підтримка реалізації реформ у нашій країні. Тож Україна отримує відповідний транш за результатами впровадження вимог програми.
Напередодні прем’єр Денис Шмигаль повідомив, що Україна отримала черговий транш від МВФ у розмірі $1,1 млрд. Посадовець зазначив, що це вже шостий транш Міжнародного валютного фонду за спільною програмою в межах Механізму розширеного фінансування EFF.
