Укр Рус
, редакторка стрічки

Зеленський погодив кандидатуру нового очільника Міноборони – ЗМІ

олексій резніков
Фото: УНІАН

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового очільника Міністерства оборони. За даними українських ЗМІ, ним стане чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

З березня 2020 року посаду очільника установи обіймав чинний міністр оборони Андрій Таран, який відповідав за управління сектори безпеки нашої держави.

Український президент також розглядав кандидатуру народного депутата України IX скликання від партії Слуга народу Ірини Верещук, яка балотувалася на посаду міського голови Києва на виборах у 2020 році.

Зараз дивляться

Олексій Резніков – український політик, віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій, колишній заступник голови Київської міської адміністрації, екс-секретар КМДА.

З вересня 2019 року він став представником України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи, а вже з березня 2020 року – членом Ради національної безпеки і оборони. Повну біографію Олексія Резнікова – читайте у матеріалі Фактів ICTV.

Джерело: Юрій Бутусов

Ірина Верещук, Володимир Зеленський, Міноборони України, Олексій Резніков
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка