Укр Рус
, редактор стрічки

Зеленський: визнання Росією “ЛДНР” є порушенням територіальної цілісності України

Дії РФ з визнання "ЛДНР" порушили територіальну цілісність та суверенітет України – Зеленський
Фото: Офіс президента

Україна розцінює визнання Росією терористичних формувань “ЛНР” та “ДНР” як порушення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Про це під час звернення до українців заявив президент Володимир Зеленський.

– Україна однозначно кваліфікує останні дії Російської Федерації як порушення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Вся відповідальність за наслідки у зв’язку зі згаданими рішеннями покладається на політичне керівництво Росії, – заявив президент Зеленський.

Нагадаємо, 21 лютого Російська Федерація визнала “незалежність” незаконних збройних формувань “ЛНР” та “ДНР”, а президент Росії підписав відповідні укази.

Зараз дивляться

Після цього Кремлем було оголошено про введення військ на тимчасово окуповані території України. Своє рішення про введення військ Володимир Путін аргументував забезпеченням “підтримки миру” у квазіреспубліках “ДНР” та “ЛНР” збройними силами РФ.

Читайте також
Україна та ЄС скликають термінове засідання Радбезу ООН через визнання Росією “ЛДНР”
Рада безпеки ООН

Джерело: Офіс президента
Володимир Зеленський, Володимир Путін, Росія, Україна
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка