, редакторка стрічки

Спроба відвернути увагу: Подоляк відповів РФ на “прямі переговори”

Михайло Подоляк
Фото: Офіс президента

Чергові заяви РФ про те, що вона хоче прямих переговорів з Україною – не що інше, як спосіб відвернення уваги від підготовки наступних актів агресії, вважає радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

– Очевидно, що “переговорні ініціативи” РФ – спосіб відвернути увагу від підготовки наступних актів агресії. По-перше, ворог маскує так мобілізацію та накопичення ресурсів. По-друге, намагається загальмувати військову допомогу Україні, передання танків і ракет. Ніколи не слухайте Росію, – написав він у Twitter.

 

Зараз дивляться

Сьогодні у Міністерстві закордонних справ РФ висунули нову умову для відновлення переговорів з Україною – щоб вони були прямими, тобто без посередників.

Представник дипломатичного відомства країни-агресора пояснив це тим, що нібито “західні посередники часто переслідують власні цілі та намагаються впливати на перебіг переговорів”.

Читайте також
РФ благає про переговори і шукає посередників – Данілов
Олексій Данілов

Війна в Україні, МЗС Росії, Михайло Подоляк, Офіс президента, Російська агресія, Україна-Росія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка