Попри потрапляння Тернополя до червоної карантинної зони, школи та дитячі садки у місті продовжують працювати.

Поліція склала протоколи за порушення карантину на керівників 31 школи та 12 дитсадків.

Правоохоронці проводять рейди не лише навчальними закладами, а й торговими та розважальними, попереджаючи, що невиконання карантинних норм може завершитися кримінальною відповідальністю.

Зараз дивляться

Якщо діти захворіють у школі на коронавірус, кримінальна відповідальність загрожує саме директору.

Читайте: Мер Тернополя захворів на коронавірус

Карантин у Тернополі

Водночас влада Тернополя вирішила, що в місті все працюватиме у звичайному режимі, незважаючи на потрапляння до червоної зони.

А мер міста Сергій Надал звернувся в поліцію з проханням не складати протоколи на підприємців, оскільки вважає постанову уряду незаконною.

Джерело: Нацполіція

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.