ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

З 1 вересня ціни на електроенергію знизяться на 10%

Ціни на електроенергію для підприємств та державних установ будуть знижені з вересня на 10%. Таке рішення ухвалила 30 серпня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Енергетики зійшлися на тому, що після відкриття ринку електроенергії, є можливість знизити ціну для не побутових споживачів, які використовують 70% електроенергії.

Після останнього підвищення ціни на електроенергію, підприємствам додатково доводиться платити від 60 до 120 млн грн. Грошей кажуть і так нема, тож заборгованість зростає. Відтак вся промисловість і житлово-комунальна сфера на межі краху.

Читайте: Нафтогаз пропонує українцям закупити газ на зиму за літньою ціною

За словами представника уряду у парламенті і голови енергетичного комітету Андрія Геруса, здешевлення вартості електроенергії позитивно вплине на всю економіку.

На відкритому засіданні комісії виступили представники Укренерго, парламентського комітету з питань енергетики та народні депутати. Майже усі зійшлися на думці, що за нинішніх економічних умов після відкриття ринку електроенергії є можливість знизити ціну для непобутових споживачів, які використовують 70% електроенергії.

На думку голови парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, завдяки здешевленню цін вдасться зменшити фінансове навантаження з бюджетних установ.

Завтра рішення мають опублікувати в урядовому кур’єрі, але фахівці сподіваються, що у жовтні буде ще одне зниження тарифів.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп чотирма твітами обвалив фондовий ринок і ціни на нафту.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка