Про ДТП з Сергієм Лещенком, у якій, на щастя, він не постраждав, повідомили в соцмережах. За інформацією dtp.kiev.ua, він їхав на Пущу-Водицю з боку Оболоні. У той момент, коли нардеп зупинився на узбіччі для перегляду карти, в його Volkswagen влетіла вантажівка DAF.
Від удару фура вилетіла на узбіччя, де перекинулася. Фото: facebook.com/leshchenko.ukraine
Повідомляється, що вантажівкою керував 22-річний водій, який в результаті зіткнення вилетів у лобове скло. Йому надали необхідну допомогу співробітники швидкої, які прибули на місце аварії.
Читайте: Потрійна ДТП у Києві: в авто вибухнув газовий балон
У свою чергу нардеп заявив в Facebook, що стояв на “аварійці”.
Нагадаємо, через потрійну аварію з Шулявського шляхопроводу ледь не злетів Smart.
