, редакторка стрічки

Доки дітей не було вдома: у Кривому Розі 13-річна дівчинка знайшла повішеною матір

ванна кімната старого приміщення
Фото: Depositphotos

У Кривому Розі в одній з квартир Покровського району дівчинка виявила мертве тіло матері. Жінка покінчила життя самогубством у ванній кімнаті.

Трагедія сталася 30 травня близько 21.00 у квартирі мікрорайону П’ятий Зарічний. 39-річна жінка повісилась у ванній кімнаті, доки в домі не було нікого з її родини.

За попередньою інформацією, тіло повішеної матері першою побачила її 13-річна донька.

Зараз дивляться

Напередодні самогубства жінка посварилася з чоловіком. Згодом вона попросила старшу доньку піти з трирічною сестрою погуляти на вулицю.

Однак коли діти повернулися додому і пішли мити руки до ванної, то старша побачила тіло матері. Та повісилась на поясі від халата.

Наразі дитина перебуває в шоковому стані. Правоохоронці з’ясовують причини та обставини трагедії.

Читайте також
Повісився сам: стали відомі подробиці смерті вчителя фізкультури на Харківщині
Роман Косінський_вчитель фізкультури_самогубство

Самогубство у Черкасах

Нещодавно у Черкасах знайшли повішеним 14-річного хлопчика. Про трагедію поліції повідомили батьки.

Вони, повернувшись з роботи додому, побачили, що син повісився. Причини та обставини самогубства наразі з’ясовують правоохоронці.

Джерело: Перший міський

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка