ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Манчестер Юнайтед розгромив Норвіч завдяки дублю Рашфорда

Манчестер Юнайтед приймав Норвіч Сіті в рамках матчу 22-го туру АПЛ. Зустріч пройшла на Олд Траффорд у Манчестері та завершилася розгромною перемогою господарів з рахунком 4:0.

Читайте: Санта з Манчестера: Рашфорд з мамою розвезли 1200 подарунків для безпритульних

На 27-й хвилині рахунок у матчі відкрив Маркус Рашфорд після пасу від Хуана Мати. У другому таймі Хуан знову асистував англійцю і Маркус оформив дубль. Третій гол у ворота канарок на рахунку форварда манкуніанців Антоні Марсьяля. Крапку у матчі поставив на 79-й хвилині Мейсон Грінвуд.

Завдяки перемозі підопічні Сульшера тепер мають 34 очки і посідають п’яту сходинку у турнірній таблиці АПЛ, Норвіч Сіті (14) продовжує залишатися на останньому, 20-му, місці.

В іншому матчі 22-го туру АПЛ Крістал Пелас не зміг дотиснути Арсенал у меншості.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.