PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

До парламенту проходять сім партій, головних кандидатів на президентство – чотири – західні соціологи

За результатами дослідження до парламенту проходять сім партій, а головними кандидатами на президентство є Тимошенко, Гриценко, Порошенко і Рабінович.

До парламенту проходять сім партій, головних кандидатів на президентство – чотири – західні соціологи

За результатами дослідження, проведеного у вересні 2018 року, якби президентські вибори відбувалися у найближчу неділю, більша частина опитаних віддала б свої голоси за Юлію Тимошенко (14,9%), Анатолія Гриценка (8,0%), Петра Порошенка (7,9%) або Вадима Рабіновича (7,2%).

Інші кандидати отримали б меншу підтримку: Юрій Бойко – 6,1%, Володимир Зеленський – 6,1%, Олег Ляшко – 5,9%, Святослав Вакарчук – 4,2%. В опитуванні були вказані прізвища тих політиків, які з найбільшою вірогідністю візьмуть участь у президентських виборах, передає Апостроф.

Що стосується парламентських виборів, у новий склад вищого законодавчого органу України пройшли б сім політичних партій. Найбільшу кількість голосів отримають наступні партії: Батьківщина на чолі з Юлією Тимошенко (11,3%), Громадянська позиція Анатолія Гриценка (8,2%), Блок Петра Порошенка Солідарність (7,8%), та За життя Вадима Рабиновича (7,3%).

Також до нового складу парламенту потрапляють партії Опозиційний блок Юрія Бойка (7,2%), Слуга народу Володимира Зеленського (6,9%) і Радикальна партія Олега Ляшка (6,7%). Інші політичні партії, зокрема Об’єднання Самопоміч Андрія Садового, ВО Свобода та інші мають значно менші шанси на перемогу у виборах.
Дослідження рейтингу довіри українських політиків може свідчити про втомленість українських виборців старими політичними проектами і бажанням бачити нові обличчя в українській політиці.

Лідерами за рейтингом довіри стали Анатолій Гриценко (43,2% опитаних довіряють або в цілому довіряють політику), Вадим Рабінович (35,4%), Володимир Зеленський (31,6%) і Святослав Вакарчук (27,9%). Рейтинг довіри інших політиків: Олег Ляшко – 21,0%, Юлія Тимошенко – 20,2%, Петро Порошенко – 18,9%, Юрій Бойко – 17,4%.

 

Читайте: До Верховної Ради проходять лише п’ять партій – соцопитування

Опитування проводилося на території України міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) в період з 30 серпня до 7 вересня 2018 року. Загальна кількість респондентів становила 2004 особи. Метод опитування – прямі інтерв’ю. Ймовірна похибка – 2,2%.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка