PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Слуга народу оприлюднила списки мажоритарників

Партія Слуга народу опублікувала список своїх кандидатів по мажоритарних округах.

слуга народа

Слуга народу показала список партії по мажоритарних округах у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Чернівецькій, Миколаївській, Запорізькій, Львівській, Кіровоградській та Чернігівській областях.

Вінницька область

Округ № 11 – Пашковський Максим Ігорович

Житель Вінниці. Закінчив юридичний факультет Національного університету Києво-Могилянська академія. Підприємець і засновник соціальної проекту Юридична клініка Швидка юридична допомога.

Округ № 12 – Драбовський Анатолій Григорович

Житель Вінниці. Закінчив Київський торгово-економічний університет за спеціальністю Економіка торгівлі. Ректор Вінницького кооперативного інституту та віце-президент Вінницької обласної федерації важкої атлетики.

Округ № 13 – Максименко Юрій Володимирович

Родом з Вінниці. Закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю Вчений-агроном і Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ за спеціальністю Специфічні категорії/адміністративний менеджмент. Голова громадського об’єднання СХІД-ЗАХІД.

Читайте: Партія Слуга народу: повний список кандидатів у народні депутати

Округ № 14 – Борзова Ірина Наумівна

Живе у Вінниці. Закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю Менеджер-економіст. Підприємець, голова та засновник благодійного фонду та ГО Всеукраїнське об’єднання розвиток.

Округ № 15 – Пращук Віталій Юрійович

Живе у Вінниці. Закінчив Харківський економіко-правовий університет за спеціальністю Правознавство та Національну академію державного управління при президентові України за спеціальністю Державне управління. Учасник бойових дій на території Донецької та Луганської областей.

Округ № 16 – Томляк Таїсія Сергіївна

Родом з Вінниці. Закінчила Вінницький технологічний промисловий коледж та Київський університет права Національної академії наук України за спеціальністю Правознавство. Працює адвокатом. Бере активну участь у діяльності громадської організації Рух дієвих демократів.

Округ № 17 – Коваль Олександр Леонідович

Живе у Вінниці. Закінчив Вінницький державний технічний університет за фахом інженер-механік. Був довіреною особою кандидата в президенти України Володимира Зеленського на виборах в 2019 році.

Читайте: Вибори до Верховної Ради 2019 (ОНЛАЙН)

Округ № 18 – Довгань Павло Олегович

Живе у Вінниці. Закінчив Вінницький національний аграрний університет за спеціальністю Облік та оподаткування та Менеджер підприємств, установ, організацій та їх підрозділів. Заступник директора з науково-дослідної роботи в науково-дослідному господарстві Агрономічне. Голова комітету з соціальних питань Студентської ради Вінницької області.

Житомирська область

Округ № 62 – Герасименко Ігор Леонідович

Живе в Житомирі. Закінчив Одеський інститут Сухопутних військ за спеціальністю Бойове застосування та управління діями аеромобільних підрозділів. Командир 5-ї батальйонної тактичної групи 81-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ. Герой України.

Округ № 63 – Кіцак Богдан Вікторович

Живе в Житомирі. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю Історія, кандидат історичних наук, викладач у Бердичівському педагогічному коледжі.

Округ № 64 – Сигачов В’ячеслав Валерійович

Родом з Житомира. Закінчив НТУУ Київський політехнічний інститут за фахом Інженер-металург, Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю Облік і аудит та НПУ ім. М. П. Драгоманова за фахом вчитель історії та суспільствознавства. Працює вчителем у Коростенській загальноосвітній школі № 9. Учасник АТО.

Читайте: Список партій на вибори до Верховної Ради 2019

Округ № 65 – Костюк Дмитро Сергійович

Родом з Житомира. Здобув освіту в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка на історичному факультеті. Журналіст на телеканалі Еспресо.

Округ № 66 – Грищенко Тетяна Миколаївна

Родом з Житомира. Закінчила Малинський лісотехнічний коледж за спеціальністю Бухгалтер. Член громадської освітньої організації Світильник.

Округ № 67 – Кузьміних Сергій Володимирович

Родом з Житомира. Закінчив Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова за фахом інженер-системотехнік. Підприємець і голова благодійної організації Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних.

Закарпатська область

Округ №68 – Пекар Олександр Вікторович

Родом із Закарпаття. Отримав дві спеціальності у Львівському національному аграрному університеті: Архітектор і Землевпорядник, закінчив Львівський національний політехнічний університет за фахом Архітектор. Менеджер з управління об’єктами інфраструктури.

Округ №69 – Токар Едгар Володимирович

Родом із Закарпаття. Закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю Правознавство. Є членом виконавчого комітету Лалівської сільської ради Мукачівського району.

Читайте: Як потрапити у список Слуги народу – інтерв’ю з №26 Єгором Чернєвим

Округ №70 – Лаба Михайло Михайлович

Народився і живе в Закарпатській області. Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю Правознавство. Голова Невицького сільради Ужгородського району, є президентом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України.

Округ №71 – Грабар Сергій Володимирович

Живе в Закарпатській області. Закінчив Державну академію статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за спеціальністю Економіка і підприємництво. Також здобув освіту в Київському університеті права Національної академії наук за спеціальністю Правознавство. Приватний підприємець.

Округ №72 – Носа Вадим Іванович

Живе в Закарпатській області. Закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю Інформаційні технології проектування. Працював викладачем дисципліни Комп’ютерні науки у Закарпатському машинобудівному технікумі.

Округ № 73-Маргітич Іван Володимирович

Живе в Закарпатській області. Отримав диплом Ужгородського національного університету за спеціальністю Економіка підприємства та Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при президентові України. Приватний підприємець.

Чернівецька область

Округ №201 – Лис Олена Георгіївна

Має спеціальність вчитель початкових класів, практичний психолог, отримала її у Чернівецькому національному університеті. Вчитель початкових класів у Чернівецькій гімназії № 2 Чернівецької міської ради, середньої школи № 35.

Округ №202 – Заремський Максим Валентинович

Навчався в Буковинському університеті, а також в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича за фахом Право. Начальник відділу планування, оперативного чергування, зв’язку та оповіщення Управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації. Громадський діяч-засновник низки фітнес-проектів та щорічного спортивного фестивалю.

Округ №203 – Мазурашу Георгій Георгійович

Закінчив Чернівецький механіко-технологічний технікум, потім – Чернівецький національний університет за спеціальністю Державна служба. Раніше був членом виконкому Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення Спорт для всіх, журналіст.

Округ №204 – Божик Валерій Іванович

Закінчив Чернівецький національний університет за спеціальністю Правознавство. Адвокат. Має великий досвід роботи на керівних виборних посадах в органах адвокатського самоврядування.

Чернігівська область

Округ №205 – Семінський Олег Валерійович

Закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю Гірничий інженер з видобутку нафти і газу. Директор будівельного підприємства.

Округ № 206 – Поляков Антон Едуардович

Закінчив Чернігівський колегіум № 11. Приватний підприємець, голова ГО Український центр протидії злочинності та корупції.

Округ №207 – Зуєв Максим Сергійович

Підприємець у сфері рекламно-інформаційних послуг.

Округ №208 – Панченко Антон Олександрович

Закінчив Національний університет Одеська юридична академія за спеціальністю Право. Приватний підприємець-аграрій.

Округ №209 – Зуб Валерій Олексійович

Закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут. Генеральний директор КНП Чернігівський медичний центр сучасної онкології, член правління асоціації онкологів України.

Округ №210 – Пахомов Дмитро Анатолійович

Навчався в Національній академії управління на факультеті Фінанси, банківська справа. Приватний підприємець.

Запорізька область

Округ № 74 – Касай Геннадій Олександрович

Закінчив Запорізький державний машинобудівний інститут за спеціальністю Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини та обладнання, а також Запорізький національний технічний університет за спеціальністю Фізичне виховання. Зараз генеральний директор Палацу спорту.

Округ № 75 – Соха Роман Васильович

Закінчив Запорізьку державну інженерну академію, потім – Запорізький національний технічний університет за спеціальністю Фінанси. Працював на керівних посадах у фінансових установах.

Округ № 76 – Шевченко Євгеній Володимирович

Має кваліфікацію юриста, яку здобув у Інституті права ім. В. Сташиса. Підприємець.

Округ № 77 – Штепа Сергій Сергійович

Закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю Видавнича справа та редагування. Працював позаштатним кореспондентом і фотографом у декількох друкованих виданнях.

Округ № 78 – Боговін Віталій Вікторович

Закінчив Дніпровський державний аграрно-економічний університет, факультет ветеринарної медицини. Зараз директор приватного підприємства, що займається дистрибуцією насіння та засобів захисту рослин.

Округ № 79 – Яцик Юлія Григорівна

Здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародної економіки та господарського і корпоративного права у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу, а також кваліфікацію спеціаліста з кримінального права у Запорізькому юридичному інституті МВС України. Зараз керуюча адвокатським бюро.

Округ № 80 – Гладкий Дмитро Вікторович

Закінчив юридичний факультет Запорізького національного університету. Директор адвокатського об’єднання. Зараз є головою відділення ВГО Асоціація правників України в Запорізькій області.

Округ № 81 – Мельник Павло Вікторович

Навчався на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету та здобув кваліфікацію магістра філології, перекладача. Пізніше отримав другу вищу освіту та здобув кваліфікацію викладача університетів та інших закладів вищої оствіти. PR-директор Благодійного фонду Алкоголь СТОП. Нагороджений грамотами Запорізької міської ради за активну громадську діяльність.

Округ № 82 – Нікітіна Марина Вікторівна

Закінчила класичний приватний університет за спеціальністю правознавство. Юрист.

Київська область

Округ № 90 – Нестерчук Юрій Вікторович

Закінчив Київський технікум радянської торгівлі за спеціальністю товарознавець. Навчається в Білоцерківському національному аграрному університеті за спеціальністю Публічне управління та адміністрування. Займається підприємницькою діяльністю у транспортній сфері.

Округ № 91 – Дунда Олег Андрійович

Закінчив Державний інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки керівних кадрів і спеціалістів металургійного комплексу за спеціальністю фінанси. Директор будівельної компанії.

Округ № 92 – Колюх Валерій Вікторович

Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю політологія та аспірантуру на кафедрі політичних наук. Також здобув освіту у Київському університеті права НАН України за спеціальністю Правознавство.

Доктор політичних наук, професор кафедри політичних наук Київського національного університету імені Т. Шевченка.

Округ № 93 – Скороход Анна Костянтинівна

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю тележурналістика, а також Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство. Заступник директора з організаційно-правових питань на будівельному комбінаті.

Округ № 94 – Дубінський Олександр Анатолійович

Закінчив Київський політехнічний інститут, приладобудівний факультет за спеціальністю інженер-електрик, а також Національний університет харчових технологій за спеціальністю бухгалтерський облік, фінанси та аудит.

Округ № 95 – Горобець Олександр Сергійович

Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю іінанси, Національну академію державного управління при президентові України. Доктор філософії в галузі держуправління. Заступник директора у будівельній компанії.

Округ № 96 – Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна

Закінчила Київський міжнародний університет за фахом журналістика, а також Національну академію статистики, обліку та аудиту, спеціалізація бухгалтерський облік. Навчається в аспірантурі цієї академії.

Округ № 97 – Галушко Микола Леонідович

Закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство та Інститут вищої кваліфікації при Київському торговельно-економічному університеті за спеціальністю економіка. Директор охоронної компанії.

Округ 98 – Бунін Сергій Валерійович

Закінчив Український транспортний університет за спеціальністю «Інженер-механік» і Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю правознавство. Директор торговельного підприємства.

Кіровоградська область

Округ № 99 – Дануца Олександр Анатолійович

Закінчив Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю Менеджмент організацій. Медіаменеджер, генеральний директор ТОВ Прайм-Тайм, президент Благодійного фонду підтримки незалежної преси, а також керівник Кіровоградського обласного штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

Округ № 100 – Мурдій Ігор Юрійович

Закінчив Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю Інженер з підіймально-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних, землерийних машин та обладнання, а також Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю Будівництво доріг та аеродромів. Працює директором у компаніях, що спеціалізуються на дорожніх ремонтно-будівельних роботах.

Округ № 101 – Кузбит Юрій Михайлович

Закінчив юридичний факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Директор адвокатської компанії та адвокат. Працював на керівних посадах у державних і комерційних компаніях.

Округ № 102 – Петрощук Артем Васильович

Закінчив юридичний факультет та кафедру військової юстиції Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Юрист, зараз здійснює адвокатську практику в складі адвокатського об’єднання. Раніше працював на керівних посадах в українських і міжнародних компаніях. Член Експертної ради Міністерства інфраструктури України.

Округ № 103 – Воронько Олег Євгенович

Закінчив Вищу школу управління охороною праці в Катовіце за спеціальністю Управління проєктами та факультет менеджменту Національної металургійної академії України. Випускник Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту, факультет технології високомолекулярних сполук. Підприємець та займається реалізацією проєктів в ІТ-сфері.

Львівська область

Округ №115 – Шубка Катерина Павлівна

Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка за спеціальністю Правознавство. Адвокат, партнер в Адвокатському об’єднанні. За сумісництвом – заступник голови правління ПАТ Львівський завод штучних алмазів і алмазного інструменту.

Округ № 116 – Мельник Ростислав Леонідович

Закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю Лікувальна справа. Голова правління будівельної корпорації та засновник Благодійного фонду.

Округ №117 – Фединяк Роман Анатолійович

Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю – історія. Підприємець в галузі юридичного аудиту первинної нерухомості та аналізу ринку інвестиційних пропозицій.

Округ №118 – Федецький Артем Андрійович

Закінчив Луцький інститут розвитку людини вищого навчального закладу Відкритий міжнародний університет розвитку людини Україна за спеціальністю Маркетинг. Футболіст-професіонал футбольного клубу Карпати, гравець Національної футбольної збірної.

Округ №119 – Кавецький Орест Юрійович

Закінчив факультет міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка. Засновник і директор підприємства з виробництва молочних продуктів.

Округ №120 – Голяк Леся Володимирівна

Закінчила Львівську комерційну академію за спеціальністю Фінанси. Консультант з бухгалтерського обліку та оподаткування за національними та міжнародними стандартами обліку.

Округ №121 – Саламаха Орест Ігорович

Закінчив Національний університет Львівська політехніка за спеціальністю Менеджмент – логістика, а також Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю Правознавство. Заступник директора з будівництва.

Округ №122 – Шумський Андрій Миколайович

Отримав спеціальність інженер-механік у Національному університеті Львівська політехніка. Засновник і директор приватного підприємства.

Округ №123 – Квасецька Наталія Василівна

Навчалася у Тернопільському національному педагогічному університеті на фізико-математичному факультеті, потім – у Золочівському професійному ліцеї за спеціальністю Соціальний працівник. Громадська активістка.

Округ №124 – Камельчук Юрій Олександрович

Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Бізнес-тренер, коуч з розвитку.

Округ №125 – Яворський Микола Миколайович

Навчався у Природничо-технічному ліцеї при Національному лісотехнічному університеті України за спеціальністю Лісове господарство. Продовжує навчання у Львівському університеті бізнесу та права за спеціальністю Журналістика. Директор будівельної компанії.

Округ №126 – Наконечний Володимир Михайлович

Закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка за спеціальністю Вчитель історії та українознавства. Кандидат історичних наук. Навчався на факультеті журналістики та міжнародних відносин Київського університету культури за спеціальністю Міжнародні відносини. Доцент кафедри міжнародних відносин Київського національного університету культури та мистецтв.

Миколаївська область

Округ № 127 – Пасічний Олександр Станіславович

Закінчив Український державний морський технічний університет за спеціальністю Інженер-механік. Приватний підприємець. Зараз активно займається благодійною та волонтерською діяльністю та головує у Федерації футболу Миколаївської області.

Округ № 128 – Гайду Олександр Васильович

Закінчив Одеський державний економічний університет за спеціальністю Менеджмент та підприємництво та Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова за спеціальністю Правознавство. Виконавчий директор промислового підприємства.

Округ № 129 – Копитін Ігор Володимирович

Закінчив Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова за спеціальністю Правознавство. Зараз – керівник міжнародного бізнесу з торгівлі автозапчастинами для дизельних авто.

Округ № 130 – Негулевський Ігор Петрович

Закінчив приватний вищий навчальний заклад Європейський університет за спеціальністю Фінанси. Директор промислового підприємства.

Округ № 131 – Чорноморов Артем Олегович

Закінчив Київський національний авіаційний університет за спеціальністю Менеджер з логістики. Підприємець у галузі навчання працівників агрокомпаній.

Округ №132 – Дирдін Максим Євгенович

Закінчив Національну академію державної податкової служби України за спеціальністю Правознавство, є кандидатом юридичних наук. Адвокат, головний радник генерального директора акціонерного товариства. Займається волонтерською роботою з допомоги воїнам ООС.

Донецька область

Округ № 45 – Кюрджиєв Георгій Тимофійович

Округ № 46 – Вощанов Родіон Ігорович

Округ № 47 – Патлачук Василь Никифорович

Округ № 48 – Васілі Євген Ігорович

Округ № 49 – Сівохо Сергій Анатолійович

Округ № 50 – Романцова Тетяна Володимирівна

Округ № 51 – Радченко Дмитро Андрійович

Округ № 52 – Губа Сергій Васильович

Округ № 57 – Салгалов Вячеслав Сергійович

Округ № 58 – Романюк Віктор Валерійович

Округ № 59 – Цибань Наталія Володимирівна

Округ № 60 – Безуглий Олександр Миколайович

Луганська область

Округ № 105 – Кобзар Сергій Олегович

Округ № 106 – Кузнєцов Олексій Олександрович

Округ № 107 – Сорокін Олександр Олексійович

Округ № 112 – Місінкевич Ярослав Петрович

Округ № 113 – Сліпець Віта Володимирівна

Округ № 114 – Мойсєєв Максим Сергійович

Одеська  область

Округ № 133 – Дмитрук Артем Геннадійович

Округ № 134 – Колєв Олег Вікторович

Округ № 135 – Леонов Олексій Олександрович

Округ № 136 – Горенюк Олександр Олександрович

Округ № 137 – Муконін Олександр Вікторович

Округ № 138 – Чернявський Степан Миколайович

Округ № 139 – Васильковський Ігор Ігорович

Округ № 140 – Колебошин Сергій Валерійович

Округ № 141 – Ткаченко Олександр Миколайович

Округ № 142 – Плохой Руслан Ігорович

Округ № 143 – Куртєв Віктор Владиславович

Нагадаємо, 9 червня у ботанічному саду імені Гришка пройшов з’їзд партії Слуга народу, під час якого була представлена перша сотня списку політсили.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка