PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Скільки українців вважають себе патріотами – опитування

Соціологічна група Рейтинг провела опитування серед українців у серпні 2019 року і встановила, що 83% громадян вважають себе патріотами.

11% респондентів не вважають себе такими, ще 6% не змогли відповісти.

– Цього року у порівнянні з попередніми дослідженнями зафіксовано найбільшу кількість тих, хто обрав однозначну відповідь на це питання (60%), – йдеться у повідомленні.

У всіх макрорегіонах України загальна кількість патріотично налаштованих громадян перевищує 75%. Найбільше патріотів у західній частині України – 86%. У центрі себе такими вважають 85% опитуваних, у східних областях – 79%, на півдні – 78%.

За проголошення незалежності України, якби виник такий вибір, виступили 82% громадян (у 2012 році таких було 62%). Лише 12% висловили протилежну думку, ще 6% не змогли дати відповідь.

Відсоток тих, хто б назвав свою національність виріс і склав 16%. Ще 10% ідентифікують себе за сімейною роллю, 8% – як радянську людину, 7% – як європейця, ще 6% – громадянина світу, близько 3-4% назвали б свої релігійні переконання або професію.

Читайте: У Криму патріоти підняли прапор України на честь загиблих в ООС

Респондентами виступили українці від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Всього в опитуванні взяли участь 2 тис. осіб.

Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Терміни проведення: 7-12 серпня 2019 року.

До речі, раніше ми писали, чому українці не хочуть повертатися на заробітки.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка