З моїм звільненням хепіенд не настав: Сенцов виступив у Європарламенті

Олег Сенцов під час виступу у Європарламенті наголосив на важливості звільнення усіх українських політв’язнів, які перебувають в російських колоніях та на тимчасово окупованих територіях України.
– З моїм звільненням хепіенд не настав. В Росії продовжують утримувати близько сотні наших політв’язнів, більшість з яких кримські татари. Понад 200 військових, жінок і навіть неповнолітніх перебувають в тюрмах Донецька і Луганська, – нагадав український режисер.
Читайте: Хочу побачити, коли дракон здохне: Сенцов назвав Путіна ворогом
Сенцов сказав, що говоритиме про них кожного разу, коли опинятиметься біля мікрофона.
– Будь ласка, пам’ятайте про них і робіть для них те, що ви робили для мене, – закликав він європарламентарів.
Сенцову 26 листопада вручать премію Сахарова в Європарламенті.
Нагадаємо, 15 листопада Олега Сенцова нагородили міжнародною премією у сфері журналістських розслідувань і захисту прав людини імені Сергія Магнітського.