Укр Рус
, редакторка стрічки

Зеленський не міг вплинути на в’їзд Dr.Alban в Україну – Дейнеко

держприкордонслужба

Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко сказав, що президент Володимир Зеленський не міг вплинути на рішення щодо перетину кордону України співаком Dr. Alban.

– Питання прикордонного контролю належать виключно до компетенції Державної прикордонної служби. І жодним чином на рішення охоронців кордону щодо пропуску чи не пропуску осіб не впливає ніхто, зокрема й президент України, – наголосив він.

За його словами, відмовити іноземцям у в’їзді можна через доручення правоохоронних органів, а в разі його відсутності вони можуть бути пропущені в Україну.

Читайте: У костюмі та з маскою – Зеленського помітили на гірськолижному курорті

Зараз дивляться

Нагадаємо, раніше співак Dr.Alban повідомив, що йому був заборонений в’їзд в Україну після виступів в Криму, але після втручання Зеленського його пропустили. Згодом він відредагував текст поста в Instagram.

Володимир Зеленський, Держприкордонслужба
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка