PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Для українських металургів ціна електроенергії вдвічі вища, ніж у Європі

Компанія АрселорМіттал Кривий Ріг заявила, що ціна електроенергії для українських металургів удвічі більша, ніж в Європі.

У компанії запевняють, що вартість української електроенергії не демонструє світового тренду на зниження цін на сировину та енергоресурси.

Значні витрати за цією статтею негативно позначаються на собівартості продукції підприємства.

Читайте: Інвестиції та модернізація. Як зупинити падіння української промисловості

Крім того, висока вартість електроенергії ускладнює роботу підприємства у зв’язку зі зниженням цін на металопрокат, а також через падіння продажів в умовах пандемії коронавірусу.

– Якщо порівняти ціни на електроенергію в Україні та в країнах ЄС, то підприємства АрселорМіттал в Європі закуповують електроенергію у два-три рази дешевше, ніж національні виробники в нашій країні. Український ринок електроенергії знаходиться поза світовим трендом. Така ситуація ставить вітчизняну металургію у неконкурентне положення на світовому ринку, – зазначив керівник управління закупівлі сировини та енергоресурсів адміністрації з постачання АрселорМіттал Кривий Ріг Олег Айко.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що промисловість України має всі умови для росту у нинішньому році, але наша країна перебуває під тиском світової кризи.

Джерело: АрселорМіттал Кривий Ріг

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка