Впродовж останньої доби на Донбасі бойовики чотири рази порушили режим припинення вогню.

Російсько-окупаційні війська поблизу населеного пункту Південне здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників з 82-х мм міномету та стрілецької зброї.

Внаслідок обстрілу один український військовий отримав вогнепальне поранення. Військовослужбовця ЗСУ оперативно госпіталізували та надали медичну допомогу.

Зараз дивляться

У районі населеного пункту Кримське зафіксували інженерне обладнання позицій противника у бік наших підрозділів.

Поблизу Водяного збройні формування Російської Федерації здійснили декілька пострілів зі станкового протитанкового гранатомета. А неподалік населеного пункту Павлопіль окупанти відкривали вогонь з ручного протитанкового гранатомета та стрілецької зброї.

Дивіться також
Боронив Донбас більше трьох років. Що відомо про загиблого воїна під Шумами
Боронив Донбас більше трьох років. Що відомо про загиблого воїна під Шумами

Від початку поточної доби, 5 лютого, було зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню. Неподалік Новомихайлівки противник відкривав вогонь з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ.

Війна на Донбасі

3 лютого у зоні проведення ООС на більшості територій зберігалась тиша. Окупанти двічі відривали вогонь з підствольного та протитанкового гранатомета.

Обстріли відбулися поблизу населених пунктів Гнутове та Водяне, де зона відповідальності оперативно-тактичного угруповання Схід. Українська сторона повідомила про факти порушення Організацію з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Джерело: Штаб ООС

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.