Укр Рус
, SEO-спеціаліст

Не біженцями єдиними. Від початку війни в Україну повернулося 80 тисяч людей

прикордонник фото
Фото: Держприкордонслужба

Від початку війни прикордонні переходи заповнені людьми, але не лише в напрямі з України. За останні 5 діб на Батьківщину повернулися майже 80 тисяч наших співвітчизників, повідомляє пресцентр Держприкордонслужби.

ДПСУ наголошує, що більшість прибулих – чоловіки, і додає:

– Патріоти, які працювали чи тимчасово проживали за кордоном, прибувають до України, щоб поповнити лави Збройних Сил, інших військових формувань та сил територіальної оборони.

Прикордонники також нагадують, що всі пункти пропуску на західному кордоні працюють у цілодобовому режимі. Перевірка та пропускні операції максимально спрощені, а перелік необхідних для перетину кордону документів скорочено.

Зараз дивляться
Читайте також
Зі Львова до кордону з ЄС запустили евакуаційні дизель-поїзди: графік руху
Евакуаційні дизель-поїзди запустили зі Львова до кордону з Євросоюзом: графік руху

Укрзалізниця продовжує здійснювати евакуацію громадян до західного кордону.

Як поінформували в пресслужбі держпідприємства, для пасажирів, які прямують до кордону України з країнами Євросоюзу, призначено евакуаційні дизель-поїзди.

Війна в Україні, Держприкордонслужба, кордон черги
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка