Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі Єдиних новин заявив, що при відході із Сєвєродонецька жоден український військовий не загинув.

За його словами, відхід ЗСУ з міста відбувся за планом.

– Все пройшло централізовано, за планом, не було самовільного відходу. Все, що потрібно було для відходу — від будівельних матеріалів до човнів, тросів — ми забезпечили всім. Під час відходу не було жодного загиблого, — повідомив він.

Гайдай додав, що українські захисники виконали свою місію на 100%.

Зараз дивляться

– Захисники виконали свою місію у Сєвєродонецьку. І за часом, скільки стримували ворога, і за ураженням, яке завдавали ворогові в техніці та особовому складі, це все виконано та перевиконано. Там усі хлопці молодці, — каже голова ОВА.

Читайте також
Британська розвідка назвала ключовий фактор ведення бойових дій на Донбасі
Британська розвідка назвала ключовий фактор ведення бойових дій на Донбасі

Нагадаємо, що 24 червня голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив про вихід ЗСУ із Сєвєродонецька, оскільки перебувати на розбитих позиціях немає сенсу.

На даний момент у Сєвєродонецьку Луганської області залишилося близько 7-8 тис. людей.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.