Президент України Володимир Зеленський, можливо, особисто відвідає саміт G7, який відкриється завтра, 19 травня, в японському місті Хіросіма.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква в коментарі виданню Kyodo News.

– Зеленський обов’язково візьме участь у саміті G7 у Хіросімі, який відкриється 19 травня, хоча формат мені невідомий, – уточнив він.

Зараз дивляться

За його словами, остаточне рішення щодо особистої участі глави держави у саміті залежатиме від військової ситуації на фронті.

У Білому домі сьогодні заявили, що на саміті лідерів країн G7 у Японії будуть ухвалені конкретні кроки, які посилять ізоляцію РФ та послаблять її спроможність продовжувати війну проти України.

Читайте також
Країни G7 посилять санкції проти російської енергетики та експорту – ЗМІ
Санкції проти Росії

Джерело: Kyodo News

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.