Укр Рус
, редакторка розділу Здоров’я

Окупанти обстріляли Харків ракетами Калібр з кораблів Чорноморського флоту РФ

У Харкові російські військові обстріляли центр – 23 березня 2022
Фото: Depositphotos

Російські окупанти продовжують обстрілювати Харків та область, які протягом місяця війни зазнали значних втрат. Зокрема, з кораблів Чорноморського флоту РФ вони випустили по центру міста ракети Калібр.

Проте українські військові продовжують тримати оборону, як на землі, так і в небі, повідомив очільник Харківської ОДА Олег Синєгубов.

Загалом за минулу добу ворожа армія завдала 44 удари, активізувались РСЗВ Град та Ураган – 140 разів.

Зараз дивляться

Продовжують руйнувати окупанти і житлові квартали, зокрема увечері вони обстріляли Стару Салтівку, а зранку – Золочів. Тривають бої в Ізюмському районі. Через це потерпають мирні жителі регіону.

Ворог продовжує терор проти представників органів місцевого самоврядування, зокрема Циркунівський сільський голова Микола Сікаленко досі перебуває у полоні.

Читайте також
Голова Харківщини закликав жителів області не вірити фейкам окупантів
Голова Харківщини закликав жителів області не вірити фейкам окупантів

Водночас українська армія відбиває всі атаки. Так, неподалік Ізюма ЗСУ збили ще два російських літаки.

Оборона Харкова триває чи не з перших днів війни. Ворожі війська активно обстрілюють місто та руйнують його інфраструктуру. Через це гинуть мирні жителі, значна кількість містян полишила свої домівки.

Джерело: Олег Синєгубов

Фото: Харківська ОДА

Війна в Україні, Російська агресія, Харків
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка