Укр Рус
, редакторка стрічки

У Луганській області прикордонники затрофеїли російський дрон з тепловізором DJI Mavic

У Луганській області прикордонники затрофеїли російський дрон з тепловізором DJI Mavic
Фото: Держприкордонслужба

У Луганській області українські прикордонники затрофеїли російський дрон з тепловізором DJI Mavic 2 Enterprise, який намагався розвідувати позиції захисників.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, яка оприлюднила фотографії з ворожим безпілотним літальним апаратом.

– На Луганщині охоронці кордону знешкодили БПЛА ворога. Цього разу – це DJI Mavic 2 Enterprise. Дрон окупантів спробував вести аеророзвідку позицій прикордонників Луганського загону. Але спроба для шпигуна виявилася невдалою – наші бійці приземлили коптер за допомогою антидронової рушниці, – йдеться у повідомленні.

У Луганській області прикордонники затрофеїли російський дрон з тепловізором DJI Mavic Фото 1

Зараз дивляться

У Луганській області прикордонники затрофеїли російський дрон з тепловізором DJI Mavic Фото 2

Нещодавно українські воїни затрофеїли командно-штабну машину оперативно-тактичної ланки Р-149БМР, яку використовували російські окупанти.

Читайте також
Росіяни поспіхом відступають: ЗСУ “затрофеїли” склад зброї РФ у Святогірську
Росіяни поспіхом відступають: ЗСУ “затрофеїли” склад зброї РФ у Святогірську

Джерело: Держприкордонслужба
Безпілотники, Війна в Україні, Держприкордонслужба, Дрони, Луганська область, Прикордонники
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка