ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Боротьба з корупцією та доступна медицина: що пропонують мажоритарники від Батьківщини

Факти ICTV продовжують розповідати про кандидатів-мажоритарників від партій. У Батьківщині і місцеві борці з корупцією, і та, хто ратує за доступну медицину, розвиток та підтримку малого і середнього бізнесу, розбудовники інфраструктури.

Роботи непочатий край, але треба діяти, – сказав собі депутат від Батьківщини Євген Рибчинський  і пішов у мажоритарники по рідному 122 округу на Львівщині, аби вирішити найгостріші проблеми краю – дороги, газ, воду і сміття. А ще – запуск Любельських шахт, які дадуть місцевим роботу і принесуть регіону до двохсот мільйонів гривень податку.

У Верховній Раді Євген Рибчинський був серед найактивніших борців за закон про мову, мовні квоти та декомунізацію. Захищати все українське планує і в новому парламенті.

Ольга Бабенко, яка балотується у 33 виборчому окрузі на Дніпропетровщині, має намір зосередитися на підтримці чесного бізнесу, на створенні належних умов для розвитку підприємництва. Бо за ними добробут мільйонів українців, нові робочі місця і наповнення бюджету країни.

Тендітна жінка вже кілька десятиліть успішно  керує будівельною компанією. На її рахунку сотні зведених промислових об’єктів. Тепер хоче будувати майбутнє країни.

Читайте: Артист, футболіст і металург: кандидати-мажоритарники від Слуги народу

Міцній економіці на заваді корупція. З нею активно бореться народний депутат Юрій Одарченко. Він уп’яте балотується по 183 округу Херсонщини від Батьківщини, обласну організацію якої і очолює. У 2014-му кандидат кілька місяців керував цією областю. Ще тоді під час фінансової перевірки з’ясував, що на зведенні херсонського мосту розікрали десятки мільйонів гривень.

Депутат обіцяє зупинити масштабні розкрадання і покарати винних. У планах також підвищення оплати земельних паїв і створення кооперативів. Радіє, що в рідному Херсоні за ініціативи Батьківщини у будинках почали встановлювати індивідуальні теплові пункти, які заощаджують до 40% тепла. А ще – закупили півсотні тролейбусів.

Депутатка облради з Рівненщини Ксенія Павловська тепер планує відстоювати інтереси земляків зі 156 округу. Жінка бореться за справді доступну медицину, прагне створити сучасні умови для навчання школярів у селах, підтримує обдаровану молодь, поповнює фонди сільських бібліотек сучасною літературою. На Поліссі активну Ксенію знає кожен.

Представниця Батьківщини каже, що найважливіше – це повернути людям віру в себе та у свою державу. Адже попередні роки влада робила все, аби цю віру знищити.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, що пропонують мажоритарники від Голосу.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка