ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Хемілтон виграв Гран-прі Бахрейна через проблеми з мотором у Леклера

Британець Льюїс Хемільтон виграв Гран-прі Бахрейна, а його партнер по Mersedes фінішував другим.

Хемильтон и Леклер

На міжнародному автодромі Сахір завершився другий етап Формули-1 Гран-прі Бахрейна.

Перемогу у гонці здобув пілот Mersedes Льюїс Хемільтон, друга сходинка дісталася його партнеру по команді Валттері Боттасу. До трійки найкращих потрапив Шарль Леклер з Ferrari.

Читайте: Боттас сенсаційно виграв Гран-прі Австралії, обігнавши Хемільтона на старті

Леклер довгий проміжок часу був у лідерах гонки, однак втратив позицію через поломку гібридної частини силової установки. Партнер Леклера по команді Себастьян Феттель  фінішував п’ятим після розвороту, поломки переднього крила, і, як наслідок, зайвого піт-стопу.

Після гонки Хемільтон зазначив, що йому відверто пощастило стати переможцем, а на тріумф у Бахрейні заслуговував Леклер:

— Неймовірне невезіння для Шарля. Він провів таку відмінну гонку. Шарль заслуговував на перемогу. Нам пощастило. У цього хлопця попереду багато перемог, – сказав Льюїс.

Не фінішували у гонці Ніко Хюлькенберг, Даніель Ріккьярдо, Карлос Сайнс та Ромен Грожан.