Укр Рус
, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Золотий м’яч не вручатимуть у 2020 році через пандемію

Золотой мяч премия

У 2020 році видання France Football не вручатиме індивідуальну нагороду Золотий м’яч найкращому футболісту планети.

Таке рішення ухвалили вперше з 1956 року, коли була започаткована нагорода. Причиною скасування у France Football називають відсутність справедливих умов для визначення переможця через паузу у футболі, скасування кількох чемпіонатів та перенесення низки великих турнірів.

Читайте: Черговий рекорд: Мессі всьоме став найкращим бомбардиром Ла Ліги

Зараз дивляться

Організатори побоюються, що за таких умов буде відсутня об’єктивність під час визначення володаря нагороди.

— Трофей Золотий м’яч окрім спортивної майстерності передає такі цінності, як зразковість, солідарність та відповідальність, – повідомляють у виданні France Football.

Ще однією причиною скасування нагороди у поточному році називають журналістів, які повинні голосувати за лауреатів премії. У французькому виданні побоюються, що через пандемію вони можуть бути сконцентровані на особистих проблемах, а не на виборі найкращого футболіста.

У 2019 році володарями Золотого м’яча стали Ліонель Мессі та Меган Рапіно.

Ще до інформації про скасування премії, головним претендентом на Золотий м’яч називали форварда мюнхенської Баварії Роберта Левандовскі.

Джерело: France Football
Золотий м'яч, Футбол
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка