PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Суднобудівники України підтримали кандидата у президенти Вілкула

На Круглому столі, який зібрав суднобудівників, експертів і представників профспілок, Вілкул представив корабелам план з виведення галузі з кризи.

– Усі проблеми в тому, що в керівництві країни – непрофесіонали. Їх цікавить тільки їх особистий заробіток. Якби виробництво цукерок залежало від того, скільки суден випускає Україна, ми б по суднобудуванню вийшли на перше місце в світі, – сказав Вілкул.

Він підкреслив:

– Я – виробничник. І, коли я бачу, як вони знищують заводи і принижують людей праці, мене охоплює така ж лють, як кожного з вас. Ми не будемо домовлятися з цією владою. У нас є чітка програма з виведення економіки з кризи і ми її реалізуємо після перемоги на виборах. Ми будемо будувати судна і кораблі!.

План Вілкула передбачає державну підтримку і держзамовлення вітчизняним верфям для будівництва сучасних кораблів для українського ВМФ і суден для торгового флоту, забезпечення дешевих “довгих” кредитів і пільгове оподаткування за прикладом провідних суднобудівних країн. Для просування української продукції на міжнародних ринках буде забезпечена ефективна робота Експортно-кредитного агентства.

Суднобудівники України підтримали кандидата у президенти Вілкула / 2 фотографии

Суднобудування буде визначено як пріоритетна галузь.

Вілкул також наголосив на необхідності відродження українського торгового флоту, який не повинен обмежуватися “урядовими прожектами по запуску барж з кавунами”.

На підставі плану Вілкула підготовлені законопроекти, які будуть подані до Верховної Ради. У розробці законопроектів взяли участь представники суднобудівної галузі та експерти.

– Наше завдання – відродити суднобудування, забезпечити працівників галузі роботою і гідною зарплатою на Батьківщині, – наголосив Вілкул.

Для спільної реалізації пропозицій щодо відродження суднобудівної галузі, кандидат в президенти України від партії Опозиційний Блок – партія миру і розвитку Олександр Вілкул підписав Меморандум про співпрацю з Профспілкою працівників суднобудування України.

Читайте: Вілкул: Перейменування Дніпропетровської області – справа місцевого референдуму

Сергій Ковіна, голова Херсонського обласного комітету профспілки працівників суднобудівної галузі України сказав:

– Ми домовилися про консолідацію зусиль при підготовці державних програм і законопроектів, спрямованих на зростання виробництва і заробітних плат суднобудівникам. Ми підтримуємо Вілкула, бо він людина справи.

– Ми увійшли в команду Вілкула, бо він об’єднує тих, хто вірить в Україну, хто хоче в ній жити, хто знає, що треба зробити для розвитку суднобудування і, головне – вміє працювати і знає як це реалізувати, – сказав Василь Федін, генеральний директор Smart Maritime Group.

Нагадаємо, лідер опозиції Олександр Вілкул отримав посвідчення кандидата в президенти України №17.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка