Немає офіційної інформації про те, що Північна Македонія передала Україні чотири штурмових літаки Су-25, заявив на брифінгу речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За його словами, вони не отримували підтвердження ані з боку Північної Македонії, ані з боку Міністерства оборони України.

– Це з’явилося у пресі, а у нас завжди люди біжать попереду паровоза, завжди хочуть першими висвітлювати усі події. Поки що ми такої інформації не оприлюднили, не маємо, – наголосив він.

Ігнат також запевнив, що поки що немає рішення про надання Україні літаків F-15, F-16 або будь-якого іншого типу, і підготовка пілотів не проводиться.

Зараз дивляться

4 серпня македонське видання MKD повідомило, що Північна Македонія передала Україні чотири штурмовики Су-25, які вона купила у нас під час конфлікту у 2001 році за €4 млн.

Читайте також
Ціна літака від $11 млн: ЗСУ збили черговий броньований штурмовик Су-25 росіян
Українські десантники збили черговий броньований штурмовик Су-25 росіян

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.