PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Олексій Барановський

Мережа Інтернет: чому він став ще одним виміром життя

Ми можемо багато розмовляти про те, яку користь або навпаки загрозу несе поява та розповсюдження мережі Інтернет, проте головне – наступне: мережа Інтернет стала ще одним виміром нашого життя на ряду з землею, водою та повітрям.

Головна проблема наразі полягає в тому, що для людей кіберпростір – дещо віртуальне, квазііснуюче.

Це відбувається тому, що зі звичайним світом ми взаємодіємо особисто, а з кіберпростором через посередників: гаджети або комп’ютер.

Читайте: Інтернет як зброя: кому не можна довіряти і як уберегти себе

Проте кіберпростір став вже невід’ємною частиною нашого життя. І на нього треба перенести всі створені моделі поведінки людини в світі, як, наприклад, правила особистої гігієни.

За аналогією зі звичними загрозами – гігієна допомагає захиститись від основної частини хвороб, так і прості правила безпечного користування мережею допомагають уникнути найбільш розповсюджених ризиків. А від специфічних хвороб та від найпрофесійніших хакерів неможливо повністю захиститись.

Читайте: У США з’явиться надшвидкісна мобільна мережа 5G

Чи спростив Інтернет наше життя, чи ускладнив? Тут ситуація аналогічна будь-якому винаходу технічного прогресу. Колесо дозволило швидше пересуватись, радіо-хвилі надали можливість швидше спілкуватись, а крила підняли людину в повітря, але для наступних поколінь такі винаходи стають звичними з народження, та вони оперують цими категоріями. Нічого надзвичайного не відбулось.

Читайте: Ваш смартфон можуть прослуховувати. Як не потрапити на гачок

Але треба розуміти, що наші діти вже ростуть в парадигмі існування мережі, і вона для них є невід’ємною частиною! Тому треба берегти як дітей, так і мережу.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка