PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олена Яхно
Автор: Олена Яхно

Вакарчук може піти шляхом Зеленського

Святослав Вакарчук не йде в президенти. Це було давно зрозуміло, але судячи з реакції соціальних мереж, для деяких це стало несподіванкою. Але це не його проблема, а так званої прогресивної громадськості, яка штовхала свого поп-ідола в політику.

Сам Вакарчук пручався руками і ногами. Як міг показував, що ще неготовий. Інша справа, що йому треба було ще восени чітко позначити свою позицію, а не тягнути до останнього.

Чи піде він на парламентські вибори? Насправді, до парламентських виборів залишилося небагато часу. Створити команду з нуля – це велика робота. Для цього потрібен час, ресурси і зусилля. Не впевнена, що за період, який залишився у нього, щось вийде.

Є віртуальна партія Зеленського – Слуга народу, яку зараз намагаються заповнити людьми. Можливо, за такою ж схемою піде і Вакарчук, але мені здається, що це мало ймовірно. Час мілкочленів закінчився. Зараз потрібно об’єднуватися у великі політичні проекти.

В принципі, Вакарчук може найняти хороших політтехнологів, щоб вони йому створювали команду. Але я не впевнена в її успіху. Та й в тому, що йому взагалі потрібно йти на парламент. У нього вже був такий досвід і не зовсім вдалий.

Можливо йому потрібно ще трохи повчитися і розібратися в собі, в тому, що він хоче. У ньому не видно амбітності та бажання влади, що необхідно для будь-якого політика. Просто бути хорошим хлопцем недостатньо. Потрібно мати стержень, зуби, вольові якості. Вакарчук моральний, світлий і патріотичний, але цього замало.

Є небезпека, що він стане другим Ющенко, за якого все вирішуватиме умовний Балога. Але в будь-якому випадку це станеться не зараз, а в далекій перспективі.

Автор: Олена Яхно, журналіст, блогер. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка