Указ про призначення стипендій з'явився на офіційному сайті президента України.
В Україні стартував масштабний проєкт технічної допомоги від Бельгії BE-Relieve Ukrain, який триватиме до 2028 року.
Факти ICTV дізнавалися, коли та де відбудуться великодні ярмарки у Польщі.
Як оформити пенсію онлайн в Україні пенсіонерам, які залишилися в Україні, та тим, що виїхали за кордон. Покрокова інструкція, як оформити пенсію онлайн у Пенсійному фонді України — читайте в матеріалі Фактів ICTV.
Коли літні канікули в Україні у 2025 році та яка їхня тривалість — читайте в матеріалі Фактів ICTV.
Яке найбільше місто в Україні за площею та населенням у 2025 році - читайте на Фактах ICTV.
Переваги Emexes Dent, які нададуть безкоштовні рішення для оптимізації стоматологічної практики.
У мультфільмі змодельовано ситуації, коли необережність у медіа та соцмережах призводить до фатальних наслідків.
У середу, 16 квітня, Верховна Рада підтримала продовження дії воєнного стану та мобілізації до 6 серпня 2025 року.
Скільки російських дронів сили ППО змогли ліквідувати у ніч на 16 квітня – читайте у матеріалі Фактів ICTV.
Агенти партизанського руху Атеш завдали удару по логістиці окупантів у тимчасово окупованому Мелітополі.
Факти ICTV пропонують до уваги інтерактивну карту бойових дій, яка оновлюється в режимі реального часу та умовно відображає ситуацію в містах України.
Загальні втрати армії РФ сягнули 936 210 вбитими і пораненими.
Про головні новини ночі 16 квітня 2025 року в Україні - читайте в добірці Фактів ICTV.
Як змінюється ситуація на фронті – дивіться на карті бойових дій станом на 16 квітня 2025 року.
Генсек НАТО Марк Рютте заявив, що Україна вже отримала більшість обіцяних систем Patriot або отримає їх найближчим часом.
Міненерго України повідомило, що не отримувало жодних офіційних рішень Болгарії стосовно продажу реакторів для Хмельницької АЕС.
На комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянуть удар по Сумах 13 квітня, заявив Федір Веніславський.
Дивіться онлайн-карту повітряних тривог в Україні - на Фактах ICTV.
Міністр оборони Рустем Умєров повідомив, що Кабмін ухвалив постанову, яка дозволяє військовим визначати, кому надходитиме грошове забезпечення у разі полону.
Топгенерал НАТО Крістофер Каволі заявив, що Україна не приречена на поразку у війні. Деталі його заяви - читайте на Фактах ICTV.
Денис Шмигаль повідомив, що МОН розглядає варіант, за якого більшу частину зарплати педпрацівників становитиме саме посадовий оклад.
Пішла з життя зірка Львівського національного драматичного театру імені Марії Заньковецької, народна артистка України Таїсія Литвиненко.
Ціни на нафту майже не вплинуть на війну РФ проти України, пишуть Bloomberg. Втім у Міненерго США вважають, що світові ціни на нафту продовжать падати.
Російський БпЛА Молния-1 є примітивною технологією, проте цей дрон все одно становить загрозу для українців, вважає авіаексперт Романенко.
Економіст Олег Пендзин назвав три червоні лінії в угоді про копалини. Деталі - в ексклюзивному матеріалі на Фактах ICTV.
Росія втягує Китай у війну. ЗСУ в Донецькій області взяли в полон двох китайців.
Що відомо про унікальну операцію із затоплення російського крейсера Москва та як це вплинуло на подальший перебіг війни в Україні – читайте в матеріалі.
Квитки, оформлені до хакерської атаки на Укрзалізницю, повернули у профілі пасажирів. Як їх отримати – читайте у матеріалі.
Про головні події ночі та ранку 14 квітня – читайте в добірці від Фактів ICTV.
Україна готова платити за нову військову допомогу від США, заявив Володимир Зеленський - детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Чи є лазер Тризуб технологічним проривом України чи зброєю майбутнього та що про нього відомо — читайте в матеріалі Фактів ICTV.
Факти ICTV дізнавалися, що буде з доларом найближчим часом у директора департаменту фінансових ринків та інвестиційної діяльності Глобус банку Тараса Лєсового.
МЗС України відкинуло звинувачення хунти Малі у бік Києва і назвало озвучені твердження безпідставними.
Західні медіа пишуть, що кремлівський диктатор Володимир Путін одночасно говорить про мир і готує новий наступ.
Очільник ГУР Кирило Буданов висловив думку щодо тих людей, які не служать і не працюють у тилу.
Руслан Стефанчук заявив, що в умовах значного скорочення населення України стає актуальним зменшення кількості народних депутатів із 450 до 300.
Загальні втрати особового складу армії РФ на 1 139-ту добу повномасштабної війни перевищили 925 тис.
У ЗСУ заявили про скасування наказу про мобілізацію екскерівника ДФС Романа Насірова.
Українцям у Штатах надіслали електронні листи з проханням протягом семи днів покинути територію Америки.
Що означає інтерес США до українських АЕС і як це вплине на економіку України.