Комітет асоціації Україна-ЄС схвалив рішення про скасування частини тарифів і збільшення квот на аграрний експорт.
Сполучені Штати зняли бар’єри, які раніше стримували європейські країни від збільшення підтримки України.
Дивіться онлайн-карту повітряних тривог в Україні - на Фактах ICTV.
Президент України розповів про підготовку до зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, яка запланована на 17 жовтня.
Володимир Зеленський заявив, що в Одесі з’явиться військова адміністрація, очільника якої він планує призначити найближчим часом.
Коли вмикають опалення в Україні та якою для цього має бути температура — читайте докладніше на Фактах ICTV.
У низці областей України застосовані аварійні відключення електроенергії через наслідки російських обстрілів, повідомляє Міністерство енергетики.
Чи було фінансування ВПО у жовтні, читайте в нашому матеріалі.
Володимир Зеленський дав відповідь на петицію про створення Одеської міської військової адміністрації - детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Володимир Зеленський призначив першим заступником секретаря РНБО Євгенія Острянського. Що про нього відомо – читайте у новині.
Факти ICTV дізнавалися, що зміниться з 1 жовтня для українців і чи буде підвищення пенсій.
Факти ICTV дізнавалися, що відбувається на Запорізькій атомній електростанції, та підготували карту зони ураження ЗАЕС.
Що саме зміниться для внутрішньо переміщених українців із 1 жовтня 2025 року – дивіться в матеріалі Фактів ICTV.
Про зміни у нарахуванні субсидій у жовтні 2025 року — читайте в матеріалі Фактів ICTV.
Факти ICTV дізнавалися, де можна отримати допомогу від міжнародних організацій та за яких умов вона надається.
Чи зміняться соціальні виплати на дітей із 1 жовтня 2025 року - на Фактах ICTV.
Як саме можна розрахувати допомогу малозабезпеченій сім'ї і що в цілому варто знати про фінансову допомогу малозабезпеченим сім'ям у жовтні 2025 року
Чи зміняться тарифи на електроенергію у жовтні 2025 року – читайте в матеріалі Фактів ICTV.
Коли розпочнеться опалювальний сезон у Києві 2025 року і що відомо про підготовку до нього, читайте в нашому матеріалі.
Які зміни у загальній мобілізації очікуються з 1 жовтня 2025 року, хто може втратити відстрочку, а хто – стати мобілізованим, та чи зміниться система вручення повісток – з'ясовували Факти ICTV.