ВАКС призначив застави фігурантам справ про закупівлю дронів і РЕБ.
Зміниться розклад і маршрути українських потягів, які прямують до Будапешта та Відня, через ремонтні роботи на станції Будапешт-Келеті.
Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, станом 4 серпня 2025 року в складі парламенту України значиться 397 народний депутат.
У Києві чоловік влаштував вибух у квартирі під час роботи поліції.
Як в Україні змінились ціни за останні роки на продукти, оренду житла та пальне - читайте на Фактах ICTV.
Скільки території втратила Україна в липні, читайте в нашому матеріалі.
Адвокат Адвокатського бюро Івана Хомича Олена Воронкова пояснила для Фактів ICTV, чи можливе бронювання сумісників під час мобілізації та за яких умов.
Протягом липня 2025 року Міноборони допустило до експлуатації у ЗСУ близько 140 нових зразків озброєння і військової техніки.
Україна і США планують угоду щодо постачання бойових дронів.
Про те, чи зможуть жінки-медики виїхати за кордон та як будуть їх перевіряти, ми розпитали у адвоката юридичної компанії Riyako & Partners Катерини Аніщенко.
Як отримати допомогу малозабезпеченим сім'ям після 1 серпня – читайте в матеріалі Фактів ICTV
Денис Улютін розповів про план дій Мінсоцполітики покращити пенсії, соціальну допомогу та підтримку ВПО. Деталі читайте в матеріалі Фактів ICTV
Марко Рубіо прокоментував чергові переговори з оточенням Володимира Путіна про Україну. Що відомо про перемовини США та РФ щодо війни – читайте в матеріалі Фактів ICTV.
Що зміниться для ВПО з 1 серпня 2025 року – читайте у матеріалі Фактів ICTV.
Що зміниться для українців з 1 серпня 2025 року – перелік змін у матеріалі на сайті Факти ICTV.
Факти ICTV дізнавалися, що зміниться з 1 серпня для українців і чи буде підвищення пенсій.
Що відомо про американський комплекс Hawk та які його технічні характеристики - читайте в матеріалі Фактів ICTV.
Підліток застрелився у Чернівцях: поліція розслідує обставини.
Російський БпЛА Молния-1 є примітивною технологією, проте цей дрон все одно становить загрозу для українців, вважає авіаексперт Романенко.
8 лютого 2024 року указом президента Володимира Зеленського головкомом ЗСУ став Олександр Сирський.