У Єврокомісії наголосили, що переговори з Володимиром Путіним у межах мирного процесу в Україні неминучі, однак наразі Росія не демонструє готовності до діалогу.
Що відомо про ракету Nightfall та які її технічні характеристики читайте в нашому матеріалі.
Що саме Дональд Трамп сказав про довготривалий контроль США над Венесуелою та її нафтою – читайте в матеріалі.
Що відомо про те, як перша леді Кіпру відходить від благодійної організації на тлі звинувачень у корупції – читайте в матеріалі.
Представники Данії та Гренландії планують зустрітися з державним секретарем США Марко Рубіо у Вашингтоні.
Дональд Трамп заявив, що у президента України Володимира Зеленського немає жодних козирів у переговорах, окрім підтримки з боку президента США.
Норвегія підтвердила готовність надавати Україні гарантії безпеки після досягнення режиму припинення вогню.
Чому Дональд Трамп назвав оборону Гренландії "двома собачими упряжками" – читайте в матеріалі.
Колишній конгресмен США Дон Ріттер заявив, що Сполучені Штати не підуть на силове захоплення Гренландії, а питання острова вирішуватиметься через політичні домовленості.
Що відомо про те, як Дональд Трамп у Truth Social проголосив себе в. о. президента Венесуели з 2026 року – читайте на Фактах ICTV
Яке місце займає армія Венесуели у рейтингу армій світу та чи дійсно це слабкий противник, читайте в нашому матеріалі.
Що відомо про те, як США захопили пов'язані з Венесуелою нафтові танкери під російським прапором – читайте на Фактах ICTV
РФ заявила, що війська Заходу в Україні стануть "законними бойовими цілями". Деталі - на Фактах ICTV.
Президент США Дональд Трамп вживає високі дози аспірину, має набряки кінцівок і періодично стикається із труднощами зі слухом - детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Лідер Венесуели Ніколас Мадуро підтримував війну Росії проти України, заявив міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будрис.
У Конгресі США різко відреагували на коментарі Дональда Трампа щодо заяв Росії про нібито атаку українських дронів на резиденцію Володимира Путіна.
Росія проводить інформаційну операцію для зриву домовленостей, досягнутих між президентами України та США, стверджують у Службі зовнішньої розвідки.
Президент Франції Емманюель Макрон скликає очільників держінституцій Франції для обговорення України. Деталі - на Фактах ICTV.
Дональд Трампа не в захваті від російського диктатора Володимира Путіна, однак прагне зупинити війну РФ проти України - детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Українські розвідники показали момент підриву КамАЗа з причетними до обстрілів України військовими РФ.