Президент США Дональд Трамп не планує їхати до Туреччини на переговори між Росією та Україною - детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Глава МЗС України Андрій Сибіга зустрівся з державним секретарем США Марком Рубіо та сенатором Ліндсі Гремом - детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
The Telegraph наводить три ймовірні сценарії, за якими можуть відбутися переговори у Стамбулі.
Диктатор Володимир Путін підписав розпорядження про склад делегації Росії для переговорів з Україною - детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Американська та європейська сторони переконали президента України Володимира Зеленського погодитися на переговори у Стамбулі.
У Німеччині можуть відновити призов, якщо не вистачить бажаючих йти в армію добровільно, пишуть ЗМІ.
США виступають проти запрошення президента України Володимира Зеленського на саміт НАТО в Гаазі. Яка причина - дивіться у матеріалі Фактів ICTV.
Президент США Дональд Трамп розглядає зниження ціни на американську нафту. Чому та навіщо це потрібно - читайте детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Російський військовий літак Су-35 порушив повітряний простір Естонії. Деталі - у матеріалі Фактів ICTV.
Генсек НАТО заявив про "вікно можливостей", щоб покращити ситуацію в Україні. Деталі - у матеріалі.
Борис Джонсон вважає, що Захід під час президентства Байдена намагався лише не допустити поразки України.
Підтримка України залишатиметься міцною, щоб Київ міг вести переговори з позиції сили, заявив глава військового комітету НАТО Джузеппе Каво Драгоне.
Трамп вважає, що найближчими днями можна чекати на появу "хороших новин".
Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що його країна потроїла виробництво зброї і все, що виробляється цього року, відправляється в Україну.
Сікорський закликав не маніпулювати питанням розміщення польських військових в Україні.
Російська влада занепокоєна різким скороченням постачання пального через падіння рентабельності НПЗ, санкції та логістичні проблеми.
Росія втратила понад 100 тис. тонн різних боєприпасів через власну недбалість. Деталі - у матеріалі.
Вашингтон виступив проти участі Володимира Зеленського у саміті НАТО 24 червня в Гаазі.
Де розташована Лівія на карті світу, як раніше називалася та з якими країнами межує — читайте на Фактах ICTV.
Дональд Трамп заявив, що не знає, чи буде присутній Володимир Путін на переговорах щодо війни в Україні в Туреччині.
Росіяни стверджують, що в Офісі президента України "погано прочитали стенограму заяви" очільника Кремля Володимира Путіна.
Новий Папа Римський вперше з'явився на балконі базиліки Святого Петра. Ним став кардинал зі США — детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
У ЦПД розповіли, скільки Кремль витратив, щоб зібрати на парад 9 травня в Москві лідерів 29 країн.
Естонія, Латвія, Литва та Польща заборонили прем’єр-міністру Словаччини Роберту Фіцо переліт через своє небо у напрямку Москви - детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Зовнішня розвідка спрогнозувала економічну кризу у Росії через її війну в Україні. Деталі – у матеріалі.
Факти ICTV дізнавалися, чи обрали вже Папу Римського та коли світ побачить наступника на Святий Престол.
Агентство Reuters проаналізувало, як і хто наказав призупинити надання американської військової допомоги Україні.
Як і коли обиратимуть нового Папу – читайте в матеріалі на Фактах ICTV.
Російський диктатор Володимир Путін запропонував Україні відновити прямі переговори – детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Макрон заявив, що європейці в тісній координації зі США готові до рішучих дій, якщо Москва відмовиться від 30-денного перемир'я.
Що відомо про напад Індії на Пакистан 7 травня - читайте у матеріалі.
Кім Чен Ин заявив, що участь у війні проти України відповідає суверенним правам Північної Кореї.
Державний департамент США ухвалив пакет підтримки F-16 для України на суму в $310 млн – детальніше у матеріалі Фактів ICTV.
Президент США Дональд Трамп не виключив, що може застосувати військову силу проти Гренландії. Що відомо – читайте далі.
Александар Вучич потрапив до лікарні після того, як раптово захворів під час візиту до США.
США та Україна підписали угоду про доступ до природних ресурсів, підтвердила міністр економіки Юлія Свириденко.
Стів Віткофф заявив, що якщо не буде результату, США вийдуть з переговорів.
Армія США розглядає можливість масштабного параду в центрі Вашингтона на 14 червня – день народження президента Дональда Трампа.
Про наслідки нічної атаки на Москву та інші міста Росії 6 травня – читайте в матеріалі.
Новий уряд Німеччини планує повернутися до меншої прозорості щодо постачань військової допомоги Україні.