PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
ФАКТИ вітають жінок
Автор: ФАКТИ вітають жінок

Привітання мужніх та елегантних ведучих

У Міжнародний день Восьмого березня сильна половина ФАКТІВ ICTV не поскупились на щирі привітання та елегантні компліменти жінкам України. Особисті привітання мужніх та елегантних ведучих  – Вам, найдорожчим, найкрасивішим і найріднішим. Зі святом 8 березня!

У Міжнародний день Восьмого березня сильна половина ФАКТІВ ICTV не поскупились на щирі привітання та елегантні компліменти жінкам України. Особисті привітання мужніх та елегантних ведучих нашого каналу – Вам, найдорожчим, найкрасивішим і найріднішим. Зі святом 8 березня!

 

Віталій Ковач, «Факти. Інформаційний випуск»:

Вісімка – це знак безкінечності, тільки піднятий догори.  Тому я бажаю усім жінкам, незалежно від того, чи є вони нашими глядачами, безкінечних зізнань у коханні, безкінечного щастя, квітів не лише на свята, а й без зайвих нагадувань і просто так. Бажаю кожній жінці почуватися щасливою і впевненою у тих, хто поруч.

 

В’ячеслав Цимбалюк, ведучий «Фактів. Спорт»:

Навіть пробудження природи не тішить так око, як жіноча краса! Зі святом Вас, дорогі жінки!

 

Андрій Ковальський, ведучий «Фактів. Спорт»:

Найкраще, що могло статися з чоловіком – це жінка. Саме Вам ми зобов’язані найголовнішим – життям. Без Вас, любі жінки, життя не мало б сенсу. Для Вас ми, чоловіки, робимо божевільні вчинки, звертаємо гори, стрибаємо вище голови. І все це – заради Вашої посмішки та поцілунку.

Всіх жінок хочу привітати з їхнім святом, з Днем краси і вроди, ніжності і тепла. Дякую Вам за те, що Ви підтримуєте нас, даруєте любов. Ми Вас цінуємо і любимо. З 8 Березня!!!

 

Петро Дем’янчук,  ведучий «Фактів. Інформаційний випуск»:

Милі і кохані квіточки!

Ви – життя, Ви – перше кохання, Ви – світлі та яскраві книжки, у яких ми ніколи не відшукаємо останньої сторінки. Ви – неземні створіння з іншого Всесвіту, які в наших душах народжують найвище почуття – Любов. Ви надихаєте на творчість, звитяги і в той же час згори можете кинути додолу. Ви делегуєте нам право керувати, довіряєте і чекаєте. Без Вас усе, що є на світі, не мало б жодного сенсу. Низько вклоняюся за Вашу безмежну любов і терпимість, співчуття і розуміння, красу і чистоту почуттів.  Нехай весна ніколи не покидає Ваші душі, а від посмішок все розквітає на світі!

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка