PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Юрій Луценко
Автор: Юрій Луценко

На свободу вийшов головний оптиміст України

Луценко вийшов на свободу з ін’єкцією, але мстити нікому не збирається 

“Я в політики не йшов і в політику не повертаюся, в політиці був і в політиці залишаюся”, – заявив екс-міністр Юрій Луценко у першому інтрев’ю на свободі під воротами колонії.

За гратами екс-міністр внутрішніх справ провів 2 роки і три з половиною місяці, й вийшов на волю після указу Президента України про помилування.

На порозі Менської колонії щасливого Луценка зустріли рідні, однопартійці і десятки симпатиків під гаслами «Юра, вітаємо на волі». Його дружина назвала цю подію торжеством справедливості.

Звільнений екс-міністр до погашення судимості не може претендувати на будь-які офіційні посади, але має право вільно пересуватися світом. Захист буде вимагати реабілітації.

«Хочу особливо підкреслити, у мене ніяких амбіцій щодо президентської кампанії 2015 року, вся моя діяльність буде спрямована на підтримку тих кандидатів від демократичних сил, які на сьогоднішній день вже вималювалися в суспільстві», – заявив на виході з колонії Юрій Луценко.

ICTV пропонує повну відеовверсію першого інтерв’ю Юрія Луценка на свободі.

 Юрій Луценко запевняє, що не збирається нікому мстити.

Про це він сказав, звертаючись до журналістів біля воріт Менської колонії.

“Людина, яка думає про помсту, витрачає свій час, свої роки на це. Я і так втратив два роки і не збираюся витрачати ще. Я не збираюся мстити нікому, це буде позбавляти мене часу”, – заявив екс-міністр.

“Я налаштований оптимістично і, якщо б я давав загальну характеристику своїх планів, я б сказав так – на свободу вийшов головний оптиміст України. І я буду намагатися робити ін’єкцію такого оптимізму нашому суспільству”, – зазначив він.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка