PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ольга Чайко

Ольга Чайко

 

В ранньому дитинстві мріяла бути або кухарем, археологом. Пізніше, перекладачем. Серйозно вчила англійську, однак, хіба ж для вступу потрібні самі знання? А на факультеті журналістики колись викладала моя бабуся, та й мама працювала. Власне, переконували довго, однак, таки їм це вдалося. Можливо, єдиний раз у житті.

На телебаченні, страшно сказати! – з 1994го року! Влаштувалась на практику в «Вікна» Миколи Канішевського – і пропала))))) Рік вчилась у США, але навіть і не мріяла осісти в Америці. Повернулась додому і, що називається, впряглась. На наших «Фактах» – з 2005го.

Журналістику і досі вважаю щоденною пригодою. За один день можна побувати на пожежі, акції протесту, виставці та нараді у Президента. Щоправда, з часом адреналін випалює тебе зсередини. У такі моменти пригадую фразу з британського підручника для журналістів. Усі ми скаржимося на складні умови, постійну затурканість, непорозуміння, але якщо питають, ким ще хотіли б бути – не розуміємо, ким могли б бути іще!

Із посмішкою пригадую той випадок, коли довелося з оператором йти до Секретаріату Віктора Ющенка у пляжному одязі, бо ще зранку ми мали робити сюжет про якість відпочинку, аж раптом – засідання Ради Нацбезпеки та Оборони. І так того дня «прокололось» кілька телевізійних груп.

У вільний час, а ще – в дорозі – дуже люблю читати! Коли їхала на навчання за кордон, взяла з собою «Майстра та Маргариту» М.Булгакова та «12 стільців» Ільфа та Петрова – як ліки проти ностальгії. А читати не змогла – знала їх не пам’ять. Довелося, попри тяжкі валізи, тягти їх додому, бо фізично не можу викинути книжку! Але авторів багатьох улюблених книжок просто не пам’ятаю. В крамниці беру першу-ліпшу, яка чимось притягнула, – гортаю і розумію – моя! Коли депресую, підсідаю на макулатуру – на кшталт Донцової. Всі проблеми як рукою знімаю, але про що були ті книжки?

Ще люблю подорожувати, слухати музику, а ще спати-спати-спати. Відвідую кінотеатри, але через 10-річного сина, найчастіше потрапляю на мультфільми. Проте сподіваюсь, що в майбутньому буду слідкувати і за дорослими кінострічками. А щодо хоббі – то хіба могли вони вціліти з нашою шаленою роботою?

Життєве кредо: «Не робити серйозної міни» :)))

Знак зодіаку – Діва. Народилась у Києві.

Опис

Блог автора


Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка