PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Петро Симоненко
Автор: Петро Симоненко

Симоненко: Крім комуністів ніхто не займався розвитком української мови

 

Про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко в ефірі «Свободи слова» телеканалу ICTV.

 

Про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко в ефірі «Свободи слова» телеканалу ICTV.

“Ще раз можу зараз для всієї аудиторії сказати, що крім комуністів ніхто не займався розвитком української мови”, – заявив Симоненко.

“Ось парадокс сьогоднішньої розмови і полягає саме в тому, що крім комуністів, якщо говорити про розвиток української мови, ніхто не займався”, – повторив він.

“Давайте подивимося конкретно. Хто більше всіх видавав книжок українською мовою? Комуністи. Хто більше всіх видань українською мовою випускав? Комуністи. Хто більше всіх з точки зору розвитку творчих спілок прикладав зусилля? Союз письменників…”, – зазначив Симоненко.

“…Саме ми все зробили для того, щоб народ, який 80% не вмів ні писати, ні читати, був навчений цій грамоті і щоб мова по-справжньому розвивалася”, – підсумував комуніст.

Також, за його словами, комуністи давно пропонували дати можливість українцям самим визначитися щодо мовної політики держави.

«Давайте проведемо всеукраїнський референдум і дамо можливість народу вибрати, а потім будемо цю волю виконувати», – підкреслив Петро Симоненко.

В іншому випадку, на переконання лідера комуністів, «мовне питання» і надалі буде використовуватися для підбурення громадян напередодні виборів.

ICTV пропонує відеоверсію дискусії.

 

 

 

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка