PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Сергій Замідра
Автор: Сергій Замідра

Чому новим лідерам так важлива зовнішня підтримка

Сергій Замідра увійшов у трійку фіналістів проекту Нові лідери. Ідея його програми – це прискорення інноваційного розвитку України через створення мережі невеликих розумних містечок та громад на основі практики селища міського типу Немішаєве.

Проект Нові лідери підвищив інтерес до впровадження інновацій в українських громадах, відкрив нові перспективи та дав можливість показати напрямок, в якому ми рухаємося.

З’явилися нові партнери, які готові нас підтримати. Якби не участь у проекті, ми б рухалися в тому ж напрямку, але значно повільніше.

Для прискорення запуску проекту ми постійно презентуємо напрацювання в різних населених пунктах, регіонах нашої країни. Зараз продовжуємо перемови про формування групи менторів з університетами.

Два тижні тому у Києві відбулися перемовини з Генеральним директором Sofia Antipolis Французької силіконової долини Філіп Маріані.

Найближчим часом очікуємо вихід наших практик вже в котре у фінал конкурсу кращих практик місцевого самоврядування України. Ми активно поширюємо наші практики, залучаємо партнерів, які готові ділитись своїм досвідом.

Читайте: Нові лідери України: хто вони та чи змінять систему Фінал проекту Нові лідери: стало відомо, хто отримав мільйон Нові лідери України: що гальмує молодь на шляху до успіху

Приємно, що до нас погодився приєднатись Станіслав Гайдер, один з ключових розробників проекту Дрогобич Смартсіті, який став першим в конкурсі прозорих міст України 2018 року.

Ми шукаємо ресурси для підтримки впроваджень та поширення практик. Я вірю, що вже найближчим часом вирішимо це.

Також працюємо над впровадженням нових проектів. У понеділок переговорили про запуск встановлення системи GPS-трекерів на місцевому транспорті. Будемо зустрічатися з партнерами, що готові розпочати впровадження своєї пропозиції в цій темі. Ми постійно в русі, постійно в пошуку інновацій.

Такі проекти, як Нові лідери, дуже важливі для України і потрібно робити наступні сезони.

По телебаченню ми бачимо дуже багато проблем, а людям треба показувати рішення. Для людей, що як “піонери” намагаються впроваджувати нові рішення в регіонах України, дуже не вистачає зовнішньої підтримки. Людям в країні дійсно бракує позитиву і бачення шляхів вирішення.

Нові лідери і проект дає бачення того, до чого ми йдемо, що нам це можливо. Навіть у складних ситуаціях.

Автор: Сергій Замідра, селищний голова Немішаєве, фіналіст проекту Нові лідери

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка